Конвертиране на документ от Word 2007 в Word 2003?

  • 7 590
  • 24
Важен документ е получен на имейл във формат Офис 2007. Направихме всевъзможни фокуси, за да го конвертираме и отворим, но не се получава. ИЗтеглих си конвертор от сайта на Майкрософт, след като рових сума ти време в Гугъл, но....нищо не се случва.
Моля, ако някой може, да ми помогне.
(ако изпращащият само се беше сетил да махне това хиксче след.док разширението при запазване на документа, ееееехххххх Tired Tired).
Виж целия пост
# 1
В офиса 2007 има опция save as като обикновен .doc файл. Не може ли просто да изпратите на човек молба да ви прати нов файл, иначе щом и с конвертор от майкросфот не става, не знам...
Виж целия пост
# 2
Нямаше ли едни безплатни малки програми, с които можеш само да четеш Word, Power Рoint и т.н. без да правиш корекции?
Не се сещам името. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 3
Има пач за Офис2003, с който може да се отварят документи от 2007.
Виж целия пост
# 4
Изпрати го на някой ,който има 2007 и ще ти го запамети и изпрати обратно в 2003 версия.
Виж целия пост
# 5
Има пач за Офис2003, с който може да се отварят документи от 2007.
Метнах си го , нищо не се случва.
Естер, и аз за това говорех, за което и ти. Да се беше сетил пусто, да сейвне в док формат.

Ще пробвам пак, рестартирах компютъра , дано пък този път се получи.
Виж целия пост
# 6
Ако не ти е секретен документа, т.е., ако не ти пука, че ще видя за какво иде реч, прати ми го, ще ти оправя.

И аз разпратих няколко docx, преди да осъзная, че мнозина не ги четат и се научих как да записвам.
Виж целия пост
# 7
Ако не ти е секретен документа, т.е., ако не ти пука, че ще видя за какво иде реч, прати ми го, ще ти оправя.

И аз разпратих няколко docx, преди да осъзная, че мнозина не ги четат и се научих как да записвам.
Много благодаря, но, за съжаление, това е оферта, която, на всичкото отгоре, не касае мене, а трети човек.

АКо може Мършавият да каже за кой пач иде реч, ще съм благодарна. Апропо, след рестарта на компа запаметеният документ е с иконката на 2007, обаче....вътре няма нищо.
Май ще трябва да се търси авторът му. ooooh! ooooh!
Виж целия пост
# 8
До колкото зная се използва Office Compatibility Pack, за да може Офис пакет 2003 да отваря файлове от новата версия. Не съм го тествала лично, защото краткия период, в който ползвах Офис 2007 си знаех за тази уловка и още при съхраняването внимавах.

Ето линк към статия, която описва подобен проблем - http://www.pcworld.bg/?call=USE~home;&page=paper&n=3217.

А това трябва да е линк към въпросния Office Compatibility Pack - http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?FamilyId=941B347 … mp;displaylang=en
Дано ти свърши работа Simple Smile
Виж целия пост
# 9
ООооооо, йееееееееееееееее, успяяяяяяяяяяяяяяххххххххххххххххх!!!!!!!!!!!!!САМА!!!! Party Party
Неслучайно съм си избрала тази професия!!!!
Призив - хораааа, моля ви, пращайте си докИментите в .док и хикс ел ес разширения. Не всички сме почитатели на Виста и Офис 2007!!!!!!! Mr. Green
Виж целия пост
# 10
Браво!

А аз сега сама ще се опитам да си сваля безплатна антивирусна програма - елементарно е, но аз съм само ползвател на компютри и всякакви инсталации ме изнервят.
Виж целия пост
# 11
Браво!

А аз сега сама ще се опитам да си сваля безплатна антивирусна програма - елементарно е, но аз съм само ползвател на компютри и всякакви инсталации ме изнервят.
А аз с това се занимавам по цял ден, проблеми при инсталиране, даунлоадване, грешки, тинтири.....Много е зарибяващо. Особено когато успееш да намериш сам решението.
Апропо, не с Офис Компатибилити Пак го оправих. Свалих си един софтуер, Convert Doc, работи като пушка.

Лягам си с чиста съвест. Mr. Green
Виж целия пост
# 12
АКо може Мършавият да каже за кой пач иде реч, ще съм благодарна. ...
Не знам как се казва - не винаги чета имената на софтуера, който инсталирам, ще оставя удоволствието да го откриеш на теб - ако ти се занимава. А и виждам, че си се справила вече и без него. Grinning
Виж целия пост
# 13
ООооооо, йееееееееееееееее, успяяяяяяяяяяяяяяххххххххххххххххх!!!!!!!!!!!!!САМА!!!! Party Party

Жозе, айде сега малко по-спокойно кажи как стана, че и аз имам този проблем.
С Ексела как стои въпроса?
Виж целия пост
# 14


Жозе, айде сега малко по-спокойно кажи как стана, че и аз имам този проблем.
С Ексела как стои въпроса?
С тебе се обяснихме вече в любов!  Heart Eyes После да кажеш дали е проработило.

Мършавия, ама не с пач се оправих. С цяло софтуерче.
Ще го разцъкам аз това, имам цяла Библия с инструкции за Уиндъус Експи и отделно за Виста.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия