Програмите за обучение в детските градини

  • 19 425
  • 86
Първо здравейте! От 3 часа се чудя къде да си излея възмущението от поредното глупаво стихче което ни дадоха от детската градина. Няма да говоря повече защото коментара е излишен, просто ще Ви го цитирам:


" Тук от днес детска песен и смях ще звучи,
   докато босото лято омае ги.

   Тази тъй скромна сграда за мен
   Крие цял един свят - даже жилище.
   Спорт, наука, изкуство, вълнение,
   Или казано просо - малко училище."

И това е за 5 год. дете.
Виж целия пост
# 1
Не разбирам. Какво общо има стихотворението и програмите за обучение в ДГ . ?
Виж целия пост
# 2
Ами тъпичко е стихотворението, обаче явно и учителките не са по-умни, щом не могат да намерят по-свестни стихотворения. Предполагам, че никой не им налага да учат децата на точно това стихче. Да не е творчество на някой от персонала  newsm78
Виж целия пост
# 3
Ми който не му харесва в държавната, беж в частна.
Виж целия пост
# 4
Това даже не може да се нарече стихотворение.

Ми който не му харесва в държавната, беж в частна.
  Shocked
Ти пък откога си адвокат на държавните детски градини?
Всеки е свободен да пише каквото си иска. 
Виж целия пост
# 5
Това даже не може да се нарече стихотворение.

Ми който не му харесва в държавната, беж в частна.
  Shocked
Ти пък откога си адвокат на държавните детски градини?
Всеки е свободен да пише каквото си иска. 

Именно, защото всеки е свободен да пише каквото си иска, аз съм написала това, което мисля.
Не съм адвокат на никого, но честно казано за сумата от 40 лв. на месец съм се отказала да отдавна да имам претенции, към обучението в държавната ДГ.
А и страшно много обичам гости да пускат подобни теми, които логично довеждат до спорове.
А че това на стихотворение хич и не прелича- така е, спор няма.
Виж целия пост
# 6
Стихчето е глупаво наистина Peace
А да питам защо са го дали? Да се научи ли newsm78
Виж целия пост
# 7
 Моето детенце ще казва Детенце хубаво,пиленце любаво...,научихме го за 10-15 мин.,но ако ни беше даден цитирания "шедьовър",не знам колко дни щяхме да го учим.
Виж целия пост
# 8
сумата за издръжка на едно дете в градината е мн повече от 40лв държавата отпуска останалите, затова и неприетите деца са малко ощетени
така че не само за парите но трябва да се интересуваме на какво ги учат , все пак няма да отглеждаме глупачета и понеже е държавно да растат както ще
а стихчето е уникално глупаво , объркано и несвързано'' босото лято ,  Крие цял един свят - даже жилище.'' аз просто нямаше да го уча на този стих
Виж целия пост
# 9
аз просто нямаше да го уча на този стих

 Peace
И щях да си поговоря с госпожите Crossing Arms
Виж целия пост
# 10
На мен ми прилича на бял стих newsm78, но все пак не съм литератор.
Непонятни са ми коментарите - стихче като стихче ...

А пък коментарите за цялостното обучение базирани на едно стухче са майко мила  ooooh! Както и тези на другия полюс за това, на който не му харесвало да върви в частна градина  ooooh! ooooh! щото видиш ли даваш само 40 лева.
Дъщеря ми е в частна градина/даже и 40 лева не давам/, но въпреки това аз ИМАМ претенции и към държавните - от моите данъци се издържат и държа децата там да се обучават добре.
Виж целия пост
# 11
Не разбирам. Какво общо има стихотворението и програмите за обучение в ДГ . ?

Че е трудно стихчето за научаване - трудно е. Confused
Че не е за малките деца - може и да поспорим.  Thinking
Но и аз като pipi06 се чудя какво общо има стихчето с програмите за обучение? newsm78
Виж целия пост
# 12
И аз се чудя какво общо има това стихче  с програмите за обучение newsm78
Виж целия пост
# 13
Заглавието на темата е подвеждащо. ooooh!
Виж целия пост
# 14
Може би госта смята, че щом стихчето е глупаво и не свързано, значи и цялата система за обучение е същата.
Не се пляскайте толкова по главите Laughing.

Живка1979 ,
като не ти харесва го върни и искай друго стихче! Не се възмущавай толкова много.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия