Торта футбол

  • 10 529
  • 18
Пусках търсачката, но не открих такава.
Със сигурност знам, че съм виждала, но не мога да открия и затова пускам тази тема.
Искам да направя тортата на Leo от руло, но идея си нямам как да я украся като футбол.
Моля ви за идеи и предложения.
Благодаря предварително благодаря.
Виж целия пост
# 1
Ето стъпка по стъпка.

Още една торта.

Тук също.

Виж целия пост
# 2
labrex, ако си сложа чаршафа и след това отгоре сложа цветни петоъгълници дали ще стане добре, че и аз ще се пробвам утре с такава торта
Виж целия пост
# 3
labrex, ако си сложа чаршафа и след това отгоре сложа цветни петоъгълници дали ще стане добре, че и аз ще се пробвам утре с такава торта

tedi80, най-добре питай майсторките от тортената темичка, защото аз съм събрала идеи заради любителите на футбола около мен и само се каня да правя подобна тортичка. Мисля, че ще ми е най-лесно да украся с разбита оцветена сметана петоъгълниците. С чаршаф като че ли малко ме е страх, но може и да опитам. А при теб ще стане чаршаф върху чаршаф - не знам дали има смисъл от двата newsm78.
Виж целия пост
# 4
labrex, ако си сложа чаршафа и след това отгоре сложа цветни петоъгълници дали ще стане добре, че и аз ще се пробвам утре с такава торта

Не  необходимо да  слагаш първо чаршафа и тогава да слагаш петоъгълниците.Можеш да си изрежеш тези елементи от мод.маса и да ги редиш директно върху тортата, без да слагаш още един пласт мод.маса.
Виж целия пост
# 5
На 20 този месец синът ми има рожден ден.Голям почитател е на Левски и съм решила да направя торта-топка.И аз като авторката на темата ще приготвя тортата с рулата.Нямам представа обаче откъде да си набавя синя сладкарска боя за украсата.Другият ми проблем е,че никога не съм правила чаршафи и не съм работила с моделираща маса.Изчетох цялата тортена тема,но там момичетата са такива майсторки,че направо добих комплекс за малоценност.Моля ви помогнете ми със съвети.Дали ще успея да се справя с украсата?
Виж целия пост
# 6
labrex, silrai, благодаря ви ! Аз си мислех, че така ще ми е по-лесничко. Дано да се справя, голямо желание имам да изненадам мъжо.
katka72, аз утре ще правя торта Левски и като видя какво ще сътворя ще се отчета със снимков материал Laughing И аз за първи път ще работя с мод. маса, но съм оптимист. Wink Синя боя ще ползвам от комплект за боя за яйца, която пише, че става и за сладкиши. Не намерих друга. Ако не си намериш ще ти пратя в едно пликче по пощата Wink
Виж целия пост
# 7
Момичета ТУК сме дискутирали футболните топки. Няколко поста след моя има още мнения. Прегледайте ги и всичко ще ви стане ясно.
Тортата, която аз правих е точно с рулата. Има я на снимки тук
Виж целия пост
# 8
Пепи, и аз мисля да направя тортата на Лео, но ако я докарам на външен вид като твоята, банкет ше дам newsm62
Виж целия пост
# 9
Страхотни сте  Hug  bouquet Heart Eyes
Много благодаря.
tedi, ще чакам да споделиш, може и тук да го направиш.
Аз ще правя другия месец, но исках предварително да се подготвя.
Виж целия пост
# 10
Теди Hug ще стискаме палци утре и ще чакаме снимки.Аз докато се чудех за оформлението на тази топка взех,че разгледах албумчето с торти на Ванчето.Тя е моя фаворит в тортопрлавенето.И нещеш ли моя неоринтиран тинейджър остана вазхитен от друга торта-Грозник.Всъщност рожденния ден си е негов и каквото реши той това ще се опитам да направя.В тази възраст променят желанията си безконечно.Изобщо не знам дали утре няма да поиска пак топка-Левски.Все пак до 20 има почти седмица.Ще чакам снимки! Peace
Виж целия пост
# 11
Момичета, справих се с топката. Laughing Няма да мога да я скрия от мъжо за утрешния му РД, така че сега като се прибере ще му я покажа и ще видя реакцията. Аз си я харесвам, не е перфектна, но като за първи опит мисля, че е добре.
Утре ще ви покажа снимки, понеже се претрепах днес и нямам сили, а имам още работа. Не е толкова трудна за направа, отколкото си мислех
Виж целия пост
# 12
Браво!Чакаме с нетърпение снимки!
Виж целия пост
# 13
Ето и тортичката

И още снимки http://www.snimka.bg/album.php?album_id=279599&pid=7630983
Не е кой знае какво, но все пак ми е първа торта с покритие Laughing
Виж целия пост
# 14
Момичета ТУК сме дискутирали футболните топки. Няколко поста след моя има още мнения. Прегледайте ги и всичко ще ви стане ясно.
Тортата, която аз правих е точно с рулата. Има я на снимки тук


Пепи, как си постигнала черния цвят има ли готов или смесваш няколко цвята за постигането му и с какви бои?
Коя рецепта за  марципана си използвала за топката?
В темата четох за боите и смесването им за черен цвят, а и съм твърде в началото и не смея да експериментирам с различните рецепти.
Боядисала ли си петоъгълниците или самия марципан си оцветила/
Много въпроси, надявам се да не съм досадила.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия