Най-странните фамилни имена които сте чували

  • 57 833
  • 334
Скоро четох из форума на ДиС как една жена обясняваше защо не била взела фамилното име на съпруга си. Според нея то било толкова гадно и отвратително че тя не можела да си представи да има такава фамилия.
Кои са най-странните фамилни имена които вие сте чували.
Аз например скоро видях адвокат с фамилия "Обесников". Представям си кой клиент ще има доверие на такъв адвокат с такава фамилия. И изобщо ми се струва че специално при адвокатите нарочно сами си измислят някакви завъртени и странни фамилии. Нямате ли такова наблюдение. Никой адвокат не се казва просто "Петров" да кажем. Все някакви дъъълги и странни фамилии. Да кажем адвокат "Кършибрадова" звучи някак си по-тежко отколкото само адвокат "Иванова"
И при докторите май е същото. Имам чувството че сами си променят фамилиите на по-завъртени и странни.
Виж целия пост
# 1
Ъъъъъъ......в нашия вход има точно мноооого интересно фамилно име, ама ще се въздържа да го цитирам. Mr. Green Не знам дали майката, примерно, не пише тук.
Виж целия пост
# 2
По съпруг съм Чемширова Mr. GreenМилото е съдия.Не знам колко е странно,но други с такава фамилия не познавам Rolling Eyes
Виж целия пост
# 3
Виждала съм на пощенска кутия Семейство Газуркови.И други  шантави съм виждала, но не ги помня. То за всеки  са странни най-различни имена.Дъщерята например не пожела внука да носи фамилията на баща си Йорданов,защото не и харесва, а взе за фамилия името на дядо му - Владимиров.
Виж целия пост
# 4
Едно момче от класа ни се казваше Цветан Первазов.
Един познат с фамилията Къдрев винаги предизвикваше смях, понеже беше по-скоро плешив.
Виж целия пост
# 5
Аз съм Карабаджакова по баща, така си и останах, може да е странно или пък смешно, но аз си го харесвам и ми носи само хубави неща това име.

P.S. По мъж сам Иванова, е нема такава скука  Laughing
Виж целия пост
# 6
Кукуринкови и Кукови
Виж целия пост
# 7
Златнотенджерова и Хуев познавам  Simple Smile

По мъж съм Ушева  Crazy
Виж целия пост
# 8
Чалъбашиева, фамилията на моя съученичка.
Виж целия пост
# 9
Имам колега , който е Постомпиров , а съм чувала и Страшимирова  Simple Smile
Виж целия пост
# 10
Една от учителките ми, отдавна, отдавна, беше Колипаткова. И една друга имаше Гюлеметова.
Виж целия пост
# 11
Златнотенджерова и Хуев познавам  Simple Smile

Хе хе hahaha
Виж целия пост
# 12
Безгъзови  Joy
Виж целия пост
# 13
Мъжът ми имаше един клиент Herr Fick
и всяко негово обаждане по телефона
предизвиквало смях у половинката ми.
Казвала съм ви за чистачката ни Fr. Hui.
Едно доста разпространено име в Китай.
Виж целия пост
# 14
Моя бивша колежка - Духарска. Беше ми колежка много отдавна и за кратко, ама я помня.  Simple Smile Има брат, коафьор - Духарски. Ходих да ме подстригва /случайно попаднах на него/ и по фамилията и като му видях малкото име и го свързах с колежката. Питах го за сестра му и той се зачуди как пък съм го запомнила, като съм го виждала само веднъж, когато дойде в службата да я види. Беше ми на устата да му кажа, че с тая фамилия няма как да не ги запомня, ама разгеле се въздържах. Щях да умра от срам ако се бях изпуснала, все пак не сме близки.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия