Тестовете SureCheck

  • 3 889
  • 17
Използвах този тест,обаче като капнах капчиците преместих капачето и после веднага го отместих,защото май не трябваше.Видях,че става цялата зона над С и Т червена.Тка ли трябва да е?Това преместване може ли да окаже влияние на резултата?
Виж целия пост
# 1
Преместването на капачето не повлиява резултата. Стискам палци! Wink
Виж целия пост
# 2
Не би трябвало да окаже влияние на резолтата  Peaceи да се похвалиш после Simple Smile
Виж целия пост
# 3
Спокойно, не влияе. Аз често съм местила капака, че ми беше интересно какво точно става.  Wink Какъвто е резултата, това и показва теста - с или без капак.
Чакаме новини от теб. Успех!
Виж целия пост
# 4
Не мисля ,че оказва влияние.Успех!
Виж целия пост
# 5
И аз да те успокоя - не си "повредила" теста с отместването, колкото черти показва - такъв е резултатът.
Преди много време пуснах тема специално за този капак на точно този тест (бях го отместила по- рано от посоченото време), даже бях звъняла и в офиса им да питам, а мацката на телефона ми заобяснява как не бил валиден тестът Crazy
Виж целия пост
# 6
Не би трябвало да има проблем.Какъв е резултата?
Виж целия пост
# 7
Благодаря.  Hug Отрицателен е.А този тест отчита ли цветна бременност? Rolling Eyes
Виж целия пост
# 8
А този тест отчита ли цветна бременност? Rolling Eyes
Отчита всякаква бременност.
Виж целия пост
# 9
Да и цветна бременност отчитат тестовете.
Виж целия пост
# 10
Всички тестове отчитат всякаква бременност и винаги когато съм си правила тест веднага отмествам капачето и гледам какво става, така че споко не влияе на резултата. Peace
Виж целия пост
# 11
ТОЗИ ШУЪР ЧЕК ТЕСТ Е МНОГО СКЪП, ПОНЕ СПОРЕД МЕН. АЗ ПОЛЗВАМ ТЕСТ ЗА БРЕМЕННОСТ ЛЕНТИЧКА С ПЪРВОТО МИ ДЕТЕ МИ ПОКАЗА МНОГО ЯСНА ЧЕРВЕНА ВТОРА ЧЕРТА. МИСЛЯ ЧЕ ТРИ ЛЕВА СА МНОГО ЗА ТЕСТ ЗА БРЕМЕННОСТ, КОИТО ЖЕЛАЕ МОЖЕ ДА СИ ВЗЕМЕ ОТ 1ЛЕВ ВЪРШАТ СЪЩАТА РАБОТА И МОЖЕШ ДА СИ ПРАВИШ ПОВЕЧЕ ТЕСЧЕТА КОГАТО СИ ИСКАШ. Peace
Виж целия пост
# 12
ТОЗИ ШУЪР ЧЕК ТЕСТ Е МНОГО СКЪП, ПОНЕ СПОРЕД МЕН. АЗ ПОЛЗВАМ ТЕСТ ЗА БРЕМЕННОСТ ЛЕНТИЧКА С ПЪРВОТО МИ ДЕТЕ МИ ПОКАЗА МНОГО ЯСНА ЧЕРВЕНА ВТОРА ЧЕРТА. МИСЛЯ ЧЕ ТРИ ЛЕВА СА МНОГО ЗА ТЕСТ ЗА БРЕМЕННОСТ, КОИТО ЖЕЛАЕ МОЖЕ ДА СИ ВЗЕМЕ ОТ 1ЛЕВ ВЪРШАТ СЪЩАТА РАБОТА И МОЖЕШ ДА СИ ПРАВИШ ПОВЕЧЕ ТЕСЧЕТА КОГАТО СИ ИСКАШ. Peace
то това си е въпрос на избор
Виж целия пост
# 13
ТОЗИ ШУЪР ЧЕК ТЕСТ Е МНОГО СКЪП, ПОНЕ СПОРЕД МЕН. АЗ ПОЛЗВАМ ТЕСТ ЗА БРЕМЕННОСТ ЛЕНТИЧКА С ПЪРВОТО МИ ДЕТЕ МИ ПОКАЗА МНОГО ЯСНА ЧЕРВЕНА ВТОРА ЧЕРТА. МИСЛЯ ЧЕ ТРИ ЛЕВА СА МНОГО ЗА ТЕСТ ЗА БРЕМЕННОСТ, КОИТО ЖЕЛАЕ МОЖЕ ДА СИ ВЗЕМЕ ОТ 1ЛЕВ ВЪРШАТ СЪЩАТА РАБОТА И МОЖЕШ ДА СИ ПРАВИШ ПОВЕЧЕ ТЕСЧЕТА КОГАТО СИ ИСКАШ. Peace
въпрос на избор, а ти не ни се карай
Сега по темата, защото и аз от любопитство отместих капачето когато правих теста, и после писах на вносителя , имат такава опция на тяхната страница, и от там ми отговориха, че позицията на капачето не влияе на резултата
Виж целия пост
# 14
Благодаря ви,момичета. Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия