Отказва ми да яде ...

  • 474
  • 8
 newsm78  от извесно време-седмица-две, моят сладур ми отказва всякаква храна  различна от кърма и кис. мляко,даже и  кис.мляко го яде само вечер,основно,когато съвсем е пригладнял.Какво ли не му правих само и само да хапне ,но не и не,вече го оставих ,защото нямам търпение вече, но все пак той не е много  малък неможе само на това да кара,здрав е  ,незнам от жегите ли е зъби ли WhistlingВие имали ли сте такива периоди и как е минавало при вас ,моля да ми споделите,че и бабите като кажат"трябва да яде"...  Tiredоффф
Виж целия пост
# 1
Жеги и зъби.
Имали сме и имаме такива периоди. Не насилвам. Давам, ако иска - яде. Яд ме е да хабя манджа, та добре, че вече яде от общата и ние изяждаме.
Щом пие кърма и к.мляко - няма страшно, получава каквото му трябва.
Виж целия пост
# 2
И ние имахме такъв период, дълго продължи, първо някакъв вирус я мори, после продължи с безапетитието към различни от кърмата работи, боляха венци, никнаха зъби... Остлабна дори, но мляко пийваше и така сега с нови сили е добила хапетит.
Моменти са. Не се притеснявай! Търпение да имаш! Rolling Eyes
Виж целия пост
# 3
Работи върху бабите, детето само си знае има ли нужда от храна или не.
Виж целия пост
# 4
И ние сме така откакто навърши 1 годинка и вече близо месец един ден яде на другия само мляко,но при нас не отказва пица или солети и шунка и аз и давам за да не гладува,иначе съм пробвала и цял ден глат и ефекта беше обратен още по неиска да яде.Успех и бъди търпелива  Simple Smile Simple Smile Simple Smile
Виж целия пост
# 5
Основно от зъби... И ние сме така от време на време, но за по-кратко. Не го насилвай, ще вземе да се отврати от храната  Wink
Виж целия пост
# 6
Благодаря ви за отговорите, и съветите,тази вечер яде пиле с картофки,има някакъв наредък,аз не се шашкам много ,ама като имаш разни "дразнители"около себе си  знаете какво е  Sick  Whistling
Виж целия пост
# 7
и ние сме така на моменти, според мен зъбки и жега. Не се шашкам жизнена е - няма да умре от малко диета. Пък като огладнее как бързо си поисква  Laughing
Виж целия пост
# 8
Хубаво, че хапва пиле с картофки и аз ги обичам Simple Smile
Иначе на тази възраст (за по-дълъг период) кърмата не е всичко от което има нужда. Така си мисля.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия