Здравейте и от мен

  • 5 925
  • 58
Искам да ви попитам дали някоя от вас е чела за содата бикарбонат,показвала ако има бременност.А тук просто всички сте страхотни найстина много помагате със съветите си  bouquet
Виж целия пост
# 1
моя приятелка тъка пробва но не знам дали действа или са внушения във първата урина се слага сода бикарбонат и ако си бременна трябвало урината да се газира за мен лично това са бабини деветини
Виж целия пост
# 2
глупости  Tired   ще се газира ....  ooooh!
Виж целия пост
# 3
Това са глупости,нищо не става Naughty
Виж целия пост
# 4
 newsm78за пръв път чувам
Виж целия пост
# 5
Хич не са глупости, въпреки, че наистина странно звучи. Ако кипне наистина има нещо (не е задължително да е бременност). Правила съм си този бабин "тест за бременност" 2 пъти. Първият път не стана нищо. Вторият - кипна. Чакаме резултатът всеки момент Heart Eyes  ylinfant
Виж целия пост
# 6
понякога наистина не знаеш дали да вярваш на тези бабини истории Grinning
Виж целия пост
# 7
дами,вие за обикновения тест за бременност да сте чували? newsm12 newsm12
Виж целия пост
# 8
глупости  Tired   ще се газира ....  ooooh!
за пръв път чувам...има тестове Peace...живеем в 21 век все пак...
Виж целия пост
# 9
аз пък съм чувала но не съм го пробвала Joyсодата трябвало да шупне,все пак има тестове  Peace
Виж целия пост
# 10
За първи път чувам newsm78
Виж целия пост
# 11
И аз за първи път го чувам Thinking,но има тестове
Виж целия пост
# 12
хе, ако искаш да експерементираш-нищо не ти пречи, ама защо не си ползваш тестчето???  newsm78

 Няма по-хубаво от двете черти! EFP smile3521
Виж целия пост
# 13
Е дееее...разкакахте я с тия тестове. Има ги. Ама това е като допълнителен тест един вид. Много сте начи ...
Виж целия пост
# 14
Хм, при толкова тестове на пазара да се занимаваш с бабини девитини.Но ако ти се правят експеримент пробвай и после пиши за резултата - вярна или не поредната  бабина история.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия