Дизентерия от детска кухня - възможно ли е?!?

  • 587
  • 6
Мисля, че публикувах темата първоначално на неподходящото място, за което се извинявам и ако модераторите преценят нека я преместят: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=330575.0
Моля ви споделете, ако имате опит с подобно заболяване, незнам какво да правя, отчаяна съм! cry
Виж целия пост
# 1
Лекари няма ли?  Thinking
Виж целия пост
# 2
Yolk,пожелавам ви да оздравеете бързо. Незнам дали ще съм ти от полза,но прочетох за една напитка на Хип. Незнам,ако искаш пробвайте и с нея-може и да не помогне,но мисля,че няма да навреди. Ето какво пише за нея: Рехидратиращ разтвор-напитка от моркови и ориз.Хипп ORS 200 дава възможност да се лекува разстройството по естествен начин Загубата на минерали и течности при разстройство незабавно са възстановени и скоро се нормализира храненето. По този начин обезводняването и проблемите схраносмилането са избегнати. Късмет 
Виж целия пост
# 3
На нас много ни помогна Хипп ORS200,но дъщеря ми не повръщаше,имаше висока температура и диария.Самият сок е отвратителен на вкус,нещо като моркови с хлебна сода-няма такава гадост просто,затова не е добра идея да се дава на дете,което и без това повръща.Незнам как успях да дам на бебка 2 пъти по 50мл(явно е била умаломощена от високата температура) и диарията секна още същият ден.Дано се оправи бързо детенцето ти!
Виж целия пост
# 4
Благодаря ви, днес успя да изпие половин чаша сок от моркови "Сонда" и не е повръщала за сега, явно моркова наистина действа добре на стомаха, за оризовата вода със сигурност ще и е гадно, а след сока като че ли понамаля кръвта...
Блонди, лекарите нищо немогат да направят освен системите против обезводняване, няма лекарства лекуващи такива инфекции - явно само чакане, мъки и търпение е лека  Praynig
Виж целия пост
# 5
   Надявам се много бързо да се оправите.     
Виж целия пост
# 6
Дано да оздравее по-бързо Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия