Ненедент бебе

  • 2 166
  • 20
Здравейте!
Искам да попитам мога ли да стерилизарм накрайника от комплекта Ненедент Бебе в стерилизатор за МВ? Или не е необходимо. Как да го почиствам, освен с вода имам предвид.

  bouquet За всички, които се включат.
Виж целия пост
# 1
Аз го мия с вода под чешмата,напълно излишно е да се стерилизира според мен.
Виж целия пост
# 2
Аз го изполивах само с гореща вода-според мен е достатъчно Peace
Виж целия пост
# 3
Иплаквам го след ползване - толкоз.
Виж целия пост
# 4
Миеш с по-топла вода и това е.
Виж целия пост
# 5
Няма нужда да стерилизираш накрайника...както всъщност и каквото и да било друго на тази възръст...
Виж целия пост
# 6
Няма нужда да стерилизираш накрайника...както всъщност и каквото и да било друго на тази възръст...
Peace
Виж целия пост
# 7
Аз първия път само стерилизирах накрайника,но мисля че нямаше нужда.След това само го измивах.
Виж целия пост
# 8
Не съм го стерилизирала никога,мия го с топла вода,преди и след употреба,мисля,че е достатъчно. Peace
Виж целия пост
# 9
Дори преди първоначалната употреба не го стерилизирах, само старателно измиване с топла вода и сапун.
Виж целия пост
# 10
Преди и след употреба го миех   с гореща вода
Виж целия пост
# 11
Изплаквам го накрая с топла вода и т'ва е Mr. Green
Виж целия пост
# 12
Само първия път го потопих в стерилизиращ разтвор, иначе го мия само с вода и сапун.
Виж целия пост
# 13
Преди и след употреба го миех   с гореща вода
[/quote
newsm47
Виж целия пост
# 14
Синът ми облизва най-старателно всеки чехъл (те са му любими  Mr. Green), който успее да докопа преди да съм го видяла, така че ми се струва безмислено вече да стерилизирам каквото и да било  Mr. Green! Само мия с гореща вода и сапун, включително и накрайника за зъбките  Peace!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия