Новите - стари муцуни БНТ1 и БНТ2.....

  • 1 435
  • 13

Анкета

Харесаха ли ви?

Опции:

От днес стартират нови предавания, нови оформления на лога, студия и пр. в стария Канал1 и новия БНТ1 и 2......Сателитния канал ТВ България става БНТ2.....

Харесаха ли ви? Митко Цонев по-късно ще започне ново предаване.......Вашите отзиви....
Виж целия пост
# 1
Следя новото предаване на Митко Цонев, води с лекота, но не разбирам концепцията на предаването му, може би защото е първо, не се получава много успешно.

Идеята за промяна е добра, дано ги отведе в правилната посока, успех!!!
Виж целия пост
# 2
концепцията на предаването му

Може би целта е да бъде магазинно предаване, иначе как ще уплътнят 6 часа ТВ време.......За мен фатката е семейството да може да намери за всекиго по нещо и да се познау в персонажите на предаването.......Но има според мен още какво да видим - днес само анонсираха различни рубрики.......Симпатичен ми е Димитър Цонев, най-малкото, което е все пак е дете на имена в България - обичана Тв водеща и обичан артист, дано се е впуснал в добра авантюра......
Виж целия пост
# 3
Дано наистина се получи, бая пари са вложили!

Виж целия пост
# 4
Митко Цонев стои нелепо на екрана, а държанието му е още по - нелепо, с неуспешни опити за имитация на този и онзи. Нямам намерение да гледам предаване, което не е направено с идеята да се спечели вниманието на зрителите. Защото зад тази мащабна продукция прозира само желанието на водещия да излезе от нафталина и отново да стане "много известен". А, той явно си мисли - "колкото по - големи са мащабите, толкова по - голяма ще е славата .... и парите.."
Има къде по - забавни начини за прекарване на неделния ден, пред това да качвам рейтинга хххмммм точно на надутия Митко Цонев...
Виж целия пост
# 5
Аз гледах само първите няколко превъзбудени минути, защото мъжът ми толкова успя да изтърпи, но никак не ми се връзваше смокинг и вино в 11 часа в неделя. Все пак ми се искаше да погледам защото мернах Юлиана Дончева, която лично много ценя и уважавам! Следващата неделя ще дам шанс на БНТ и ще се пробвам пак, дано ме изненадат приятно.
Ако някой днес е гледал по-обстойно, ще се радвам да прочета коментари!
Виж целия пост
# 6
Безумен формат на предаването - 6 часа, та това го няма дори в телевизии в Русия Mr. Green
Днес казаха, че предавенето ще е цели 2 години, всяка неделя, незнам с какво ще го напълнят /нямам търпение да разбера Mr. Green/, освен ако не почнат да пускат разни филми през това време Mr. Green Незнам кой би се припознал в това предаване, днес го гледахме хора от 7 до 72 години в къщи и никой не успя да се впечатли Mr. Green
Митко Цонев, може да е дете на талантливи родители, но той самия няма грам от техните таланти. Така и не можа да си намери мястото, нито като новинар, нито говорител на държавни институции или частни компании. Добре, че е татю му да му уреди поредното топло местете в Канала.

Въпреки всичко, поздравявам Канал 1 за новата визия и им пожелавам успех Peace
Виж целия пост
# 7
Не знам защо,но докато четох тази тема се сетих за една любима реплика на мой близък човек-"Не сменят к...вите /извинете за думата/ в бардака,а сменят креватите".Някак си ми пасва на   ситуацията в БНТ...Не съм гледала въпросното ново предаване,но така както чета,6 часа са безумно много.Имам известен опит в тази сфера и се питам с какво ще напълнят толкова време и как се надяват да задържат зрителите? newsm78 newsm78
Виж целия пост
# 8
Митко Цонев, може да е дете на талантливи родители, но той самия няма грам от техните таланти. Така и не можа да си намери мястото, нито като новинар, нито говорител на държавни институции или частни компании. Добре, че е татю му да му уреди поредното топло местете в Канала.

Абсолютно подкрепям....6 часа железна скука в неделя - така трябва да го кръстят това предаване. Освен това съм изненадана колко гафа допусна, как казваше "да не се обезводна", "айде" и "да провериме". Това според мен е недопустимо за една национална телевизия. Мега некадърник! Mr. Green
Виж целия пост
# 9
Страшна скука и безидейност. Старомоден водещ - и като визия, и като поведение. Просто нямам думи.

Някой беше писал някаква реплика за телевизии в Русия - трябва да ви кажа, че в момента те са на светлинни години пред нас, правят страхотни програми и ми се струва, че още десетилетия ще им дишаме праха.
Виж целия пост
# 10
Някой беше писал някаква реплика за телевизии в Русия - трябва да ви кажа, че в момента те са на светлинни години пред нас, правят страхотни програми и ми се струва, че още десетилетия ще им дишаме праха.

Аз бях писала, но ти не си ме разбрала.Не коментирах руските телевизии, безспорен факт е, че са на светлинни години от нас Peace. Казах, че формата на предаването от 6 часа е много дори и за руските телевизии, там определено има предавания и по 2, 3 часа, но те хората мерят с друг аршин Wink.
Виж целия пост
# 11
Хаотично и скучно.А Цонев не ми е интересен, не бих го гледала 5-6 часа.
Виж целия пост
# 12
Гледах 1 час. Митко Цонев ми беше много статичен и суховат. На моменти имах чувството, че целта е всички пред екрана, начело с водещият да потънем в дълбок сън.
Не ми стана ясно каква е точно концепцията на първото предаване? Rolling Eyes Работна оперативка и уточняване на сценария в ефир ли?
Дано когато наистина започнат рубриките да стане интересно. Харесвам Юлиана Дончева, ще я гледам.
На някой стана ли му ясно в крайна сметка колко точно рубрики ще има и кои са водещите?
Виж целия пост
# 13
Канал 1 си е Канал 1. И без лого ще го позная. Laughing
Предаването скучнее...на мен лично типът на "Чай" като предаване повече ми допада.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия