Зимно палто

  • 28 801
  • 64
Някой скоро да си е купувал от някъде хубаво зимно палтенце на по-приемлива цена? Моля ви, благодарна съм на всякаква помощ  Praynig! Днес обикалях в Sky City, но нищо не видях! Дали все още не са изкарали зимната колекция? А се интересувам горе - долу от такъв модел:


П.С. : От София съм Simple Smile
Виж целия пост
# 1
Я да се запиша и аз, че си търся Wink
Виж целия пост
# 2
Леко неактуално ще отговоря,че моите две са на приемливи цени,но купени предната зима,едното беше в магазин малко под Дика-та на Витошка и е много подобно на това,което показваш(в друг цвят) и едно черно от Капаска-по-различно от това,което ти показваш ама доста сладко.Двете общо ми излязоха около 330-350лв
Виж целия пост
# 3
Ще следя темата.
Виж целия пост
# 4
В пешеходната част на Витоша отляво, ако идваш от Съдебната палата, мисля, че се пада точно преди магазина на Ив Роше има магазин за дамски костюми и палта и има много сполучливи модели на добри цени (ама хубаво го обясниха  Crazy). Дано сте ме разбрали Peace
Виж целия пост
# 5
В малкия ЦУМ на Пиротска видях подобни - но са есенни и са по-къси. Но продавачката каза, че тепърва ще зареждат с нова стока и каза, че ще им докарват и зимни палта - такива като това, което ти търсиш.

Аз също искам да си купя такова, но бяло  Peace

Първото зареждане ще е сега в събота и периодично ще доставят нови - дано да докалат и такива скоро  Praynig
Виж целия пост
# 6
Галинел
Виж целия пост
# 7
Гледах страхотни палта в Манго в Мола, бяха около 180лв.
Виж целия пост
# 8
В Андрюс има, но не видях едноцветни и не знам дали са от новата колекция, защото и миналата година имаха подобни черно-бели.
Виж целия пост
# 9
днес видях, че са пуснали такива в РУМ Младост  Peace
Виж целия пост
# 10
Един бърз запис. Колебая се вълнено палто ли да си купя или от тези шушляковите якета, но дълго и с колан (малко по-женствено да е), защото ми се струват по-леки и удобни или пък някое кожено. Лошото е, че тези кожените женски ги правят от много гадна кожа, която бързо се протърква (а пъл и не съм виждала някое с топла подплата), а мъжо ми има якета -2бр и шуба (май от телшки бокс е материала), коитъо не са мръднали с години. Абе в голема триумица съм Rolling Eyes
Виж целия пост
# 11
Гледах страхотни палта в Манго в Мола, бяха около 180лв.


И аз ги гледах тези мин. година.
Не ми харесаха, защото още на закачалките имаха топченца по тях. Sad
Виж целия пост
# 12
Хм, не съм обърнала внимание, минах набързо и ги мярнах, ама моделът много ми хареса. Ако е така, не си заслужават парите, а и ако са миналогодишни, би трябвало да са намалени  Crossing Arms
Виж целия пост
# 13
Хм, не съм обърнала внимание, минах набързо и ги мярнах, ама моделът много ми хареса. Ако е така, не си заслужават парите, а и ако са миналогодишни, би трябвало да са намалени  Crossing Arms


Mи...дано не са същите Praynig

Аз мисля, да посетя Andrews Wink


http://andrews-ladies.com/collections.html - има интересни неща за "СЕВЕРНО СИЯНИЕ" ЕСЕН-ЗИМА 2008/2009
Виж целия пост
# 14
Благодаря на всички за отговорите! Аз също гледах тук там,
но като че всички още са есенни  Confused. Кога ли ще има зимна
колекция  Rolling Eyes ?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия