Mamma mia!

  • 4 211
  • 48
Невероятен филм-мюзикъл!!! Отдавна не бях гледала нещо толкова забавно. Музиката е основен герой. Пеещата и танцуваща Мерил Стрип не е за изпускане. Да не забравяме и Пиърс Броснан, който не се справя чак толкова добре с пеенето, но .. поне е красив:)
Снимките са правени на гръцки остров, с гръцки баби, дядовци и магаре.
официалният сайт на филма http://www.mammamiamovie.com/
Препоръчвам на всички тази наслада за очите и слуха.


Виж целия пост
# 1
Снимките са правени на гръцки остров, с гръцки баби, дядовци и магаре.

още не съм го гледала, но това изречение ми направи особено впечатление Mr. Green Stop
Виж целия пост
# 2
Гръцкото магаре е важно за сюжетната линия  Grinning
Виж целия пост
# 3
Заинтригува ме определено  Peace
Виж целия пост
# 4
  И на мен много ми хареса, даже мисля още веднъж да го гледам. Песните от онези години са златни Peace
Виж целия пост
# 5
Песните от онези години са златни Peace


Само заради тях си заслужава гледането Peace, иначе сюжетът определено е глуповат Sick - можеха да се постараят повече Crossing Arms
Виж целия пост
# 6
Гледах го, хареса ми Peace

И още нещо..."Премиерата на родния вариант на мюзикъла "Мама миа" /Аня Пенчева=М.Стрийп Wink/ ще е в Пловдивския театър и ще последва друг амбициозен проект на Борис Панкин -мюзикъла " Оркестър без име". И двете идеи на режисьора са продуцирани от театъра в Града на тепетата"....
Виж целия пост
# 7
Гледах го, хареса ми Peace

И още нещо..."Премиерата на родния вариант на мюзикъла "Мама миа" /Аня Пенчена=М.Стрийп Wink/ ще е в Пловдивския театър и ще последва друг амбициозен проект на Борис Панкин -мюзикъла " Оркестър без име". И двете идеи на режисьора са продуцирани от театъра в Града на тепетата"....
О, Боже Shocked , защо ни наказваш така? Shocked
Виж целия пост
# 8
Смятам да го гледам, много харесвам една от актрисите - тази, която играе дъщрята на Мерил Стрийп, Аманда Сайфред. Simple Smile
Виж целия пост
# 9
И аз не съм го гледала още, но скоро ще!  Peace

И още нещо..."Премиерата на родния вариант на мюзикъла "Мама миа" /Аня Пенчена=М.Стрийп Wink/ ще е в Пловдивския театър и ще последва друг амбициозен проект на Борис Панкин -мюзикъла " Оркестър без име". И двете идеи на режисьора са продуцирани от театъра в Града на тепетата"....
О, Боже Shocked , защо ни наказваш така? Shocked

 #Crazy Аня Пенчева не умря ли вече???  Mr. Green Ужас...
 
Виж целия пост
# 10
#Crazy Аня Пенчева не умря ли вече???  Mr. Green Ужас...
 
Страхотно чувство за хумор!  Tired  Tired  Tired

Преди дни търси Mamma mia! из торентите, но не го открих. Някой да ме хелпне?  Praynig
Виж целия пост
# 11
http://www.DMCA-removal-from-Google/details.php?id=140110 Ето и дано не ти пречи чувството ми за хумор.
Не е задължително вкусовете на хората да са еднакви. Аз пък харесвам Лили Иванова, която повечето не понасят...
Виж целия пост
# 12
Не ме интересува особено дали я харесваш или не. И аз не харесвам Аня Пенчева, нито Лили Иванова. Но да се шегуваш с нечия смърт не е проява на добър вкус, това имах предвид.
Иначе благодаря за линка   bouquet, малко не ми се отваря  Mr. Green, защото на този комп. не съм регистрирана, но ще пробвам довечера от вкъщи. Мерси!
Виж целия пост
# 13
Дадох ти този пример, защото много хора се шегуват с нея по същия и по-лош начин.
Както и да е... Не ме интерсува какво мнение имаш ти за моя вкус, съставено само по един постинг, в който дори иронията ти убягна.
Виж целия пост
# 14
Смятам да го гледам, много харесвам една от актрисите - тази, която играе дъщрята на Мерил Стрийп, Аманда Сайфред. Simple Smile

Толкова я харесах и аз, като картинка е Crazy, макар че не мога да се сетя дали съм я гледала в нещо преди това, ако да - явно не ми е направила такова впечатление, както в този филм.


Аня Пенчева, пази боже! ooooh!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия