метални бебешки легла

  • 1 921
  • 2
Интересува ме някой ползва ли такова легло и доволни ли сте? Приличат на тръбна мебел малко. Скоро попаднах на един сайт с такива предложения и струваха 120-130 лв., но за съжаление сега не мога да го открия. А си мисля, че е по-добър вариант от сгъваемите преносими кошарки, защото може би са по-здрави, а става въпрос долу-горе за едни и същи пари.
Виж целия пост
# 1
а пътувале ли често?
нашето е дървено
Виж целия пост
# 2
Не съм ги виждала, но за мен сгъваемите преносими кошарки са най- доброто решение.

1. Има вариант с люлка отдолу - не ти се налага да вземаш люлка за първите 3 месеца с коликите. А люлките, ако че са малки, струват и те по толкова, пък могат и да се обърнат - детето като стане по- големичко и започне да се обръща. За сметка на това къде на люлката ще сложиш повивалника?..  newsm78
2. Има 2 нива - т.е., няма да ти се налага да се навеждаш на кръст всеки път, като искаш да вземеш или оставиш бебето - т.е., до към 6 месечна възраст, докато почне да сяда само.
3. Няма пръчки, по които да се набира и да се учи да се изправя, преди да се е научило да сяда. Това е много полезно, ако държиш на съня си. Във всички книжки ще прочетеш, че детето може да се научи да се изправя, хващайки се за нещо, но все още да не знае как да легне обратно от това положение... и този ужас да ти се случва по 10 - 20 пъти на нощ. Никога не ми се е случило със сгъваемата кошарка. Когато започна да се изправя в нея, отдавна беше наясно със сядането и лягането от изправено положение и си се оправяше сам.
4. Много трудно е да прескочиш такава кошара. Високи са, нямат пръчки, удобни за набиране с цел прескачане - с 2 думи - безопасни.
5. Сгъването при пътуване отнема 5 минутки, а заеманото пространство е колкото от малък сак.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия