какви лекарства да пия

  • 1 549
  • 39
Здравейте!Искам да попитам какви лекарства мога да пия при настинка?От тази сутрин съм с главоболие,много ме боли гърлото и леко ми е запушен носа.Как мога да се справя с това и какво трябва да пия?
Виж целия пост
# 1
 newsm78 newsm78 newsm78 #Crazy В какъв смисъл какви лекарства да пиеш?Бременна ли си или какво та питаш тук?Опасяваш се от нещо и нещо те притеснява и не можеш да се консултираш с лекар-Джи Пи?
Виж целия пост
# 2
Консултирай се с лекар, но аз когато бях бременна - избягвах всичко , само чайчета и водата в солена вода , но не съм била и кой знае колко болна. 
Виж целия пост
# 3
разбира се че съм бременна иначе защо да пиша тук в 25г.с да бъда по точна
Виж целия пост
# 4
Консултирай се с лекар Naughty
Виж целия пост
# 5
На мен много ми помага изтискан лимон с една лъжица мед-разбъркваш и пиеш няколко пъти на ден Hug
Виж целия пост
# 6

 Peace
Виж целия пост
# 7
Абе по принцип за температура може парацетамол (Фервекс и т.н.), но е хубаво да минаваш с чайчета и бонбони за кашлица.
Виж целия пост
# 8
разбира се че съм бременна иначе защо да пиша тук в 25г.с да бъда по точна

Е това вече променя въпросът ти!Различно е какво да пиеш ако си бременна и ако не си!
Можеш да пиеш само парацетамол , чайчета да си правиш инхалации на пара и захар на котлон и да го вдишваш, солена вода крачетата.За хремата капки за нос!Общо взето избягвай лекарствата , но се консултирай и с лекар, за да го предотвратиш бързо и да не се налагат антибиотици!А щом си в 25 г.с. ще раждаш през Декември.Заповядай в отчетни през декември  Hug!
Виж целия пост
# 9
разбира се че съм бременна иначе защо да пиша тук в 25г.с да бъда по точна
това е друго нещо
пиех осцилококцинум
Виж целия пост
# 10
Знам,че при бременност само парацетамол (фервекс) е позволен,но все пак не е кой знае колко желателно.Ако не е много сериозно по-добре концентриран чай с много мед и лимон  Peace
Виж целия пост
# 11
Консултирай се с лекар и пробвай без лекарства да минеш PeaceСкорошно оздравяване и лека бременност  bouquet
Виж целия пост
# 12
Осцилококцинум за настинката,парацетамол за температурата и ефизол за болки в гърлото.
Виж целия пост
# 13
Консултирай се все пак и с лекар.И ако ползваш лекарства внимавай с дозировката.
Виж целия пост
# 14
petito много внимавай. Питай твоя лекар дали да пиеш нещо.
При мен така имаше настинка, стана бронхит, получи се инфекция и не искам да кажа, че за съжаление приключи по най-тежкия начин в 25 г.с.

Моля те да се пазиш и да бъдеш разумна.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия