daite mi savet za rachna pompa

  • 2 107
  • 22
  Daite mi savet, momicheta, kakvi pompi polsvate.Karmia na poiskvane otkakto bebka se e rodila( sega e na 2 mes.), no mi se iska da napravia malak zapas, za da moga poniakoga da isliasa za 2-3 h bes neia. Provah s rachna pompa na Chicco, tip sprinzovka, no use6taneto ne e ot nai- priatnite ( meko kasano), a i nisto ne uspiah da iszedia sled karmene.Posavetvaite me kakva marka da vsema,niakoi ako e polsval Medela harmony, rachna na Avent ili rachna na Chicco ( zasega takiva vidiah v aptekata) i isob6to rachnata li i nai- udachniat variant za zedene ot vreme na vreme.
  Blagodaria vi predvaritelno i se izviniavam za pravopisa , no niamam kiriliza..
Виж целия пост
# 1
Аз първо ползвах на Бертони - струва около 20лв. Горе-долу бях доволна, но за 1месец и разказах играта (при използване 6-8 пъти на ден). Имам доста дружки, които я ползват от доста дълго. Била имитация на тази на Авент и почти нямала разлика. Сегашната ми е "Baby comfort" - ползвам я вече 3,5 месеца и съм доволна (сега се цедя веднъж на ден). Струваше 25-27лв.
Виж целия пост
# 2
Скоро имаше такава тема. И хайде да се разбираме на кирилица.  Peace
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=328674.0
Виж целия пост
# 3
да, имаше такава тема по-нагоре.  Rolling Eyes аз лично се спрях на авент, н осе колебаех между нея и тази на медела. тип спринцовка имах, но така и не се справих с нея Rolling Eyes
Виж целия пост
# 4
Авент - много е добра  Peace
Виж целия пост
# 5
Авент - много е добра  Peace

 Peace
Виж целия пост
# 6
Аз ползвах на Авент първите 2 месеца и останах много доволна. Обаче към третия месец ми се регулира кърмата и вече не мога и 5 капки да изцедя.
Виж целия пост
# 7
Авент  Peace
Виж целия пост
# 8
Avent - много съм доволна Peace
Виж целия пост
# 9
Със сигурност ако не беше помпата на авент щях вече да съм се отказала от кърменето. До преди три седмици се цедях по 4-5 на ден. Още си е жива и здрава.
Виж целия пост
# 10
Авент ползвах и то до много късно. Без нея незнам до къде щях да стигна. Много съм доволна. Скъпа е, но наистина си оправдава парите, не съм попадала на по-добро нещо от нея.
Виж целия пост
# 11
Ползвам "авентската" и съм доволна от нея. Особено сега покрай захранването на бебо ми върши чудесна работа - цедя и добавям към домашно приготвяните пюрета и към кашите, чат пат и замразявам.
Виж целия пост
# 12
Хайде и още един глас за Авент Peace !
Виж целия пост
# 13
Аз ползвах Авент....страхотна е
Виж целия пост
# 14
Avent - много съм доволна Peace
Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия