подутина

  • 1 310
  • 16
напипах си някаква подутина от вътрешната страна на едната срамна устна. Има големина на малко зърно и е вътрешно, външно няма някаква раничка, но при натиск боли. Бременна съм в 25 гс дали има връзка с бременността  и на някой получавало ли му се е така
Виж целия пост
# 1
Може да е възпалена мастна жлеза при космен фоликул. В този случай подутината трябва да е зачервена.
Виж целия пост
# 2
Забравих да напиша, че може да се разсее, но може и да загнои. Но все пак на консултациите ще те прегледат.
Виж целия пост
# 3
аз също мисля че е възможно да е от косъм тази подутина- на мен ми се е случвало, болезнено е усещането, но се разсейва след 1-2 дни.
Виж целия пост
# 4
А аз мисля,че какво е това най-добре ще ти каже лекар.
Виж целия пост
# 5
вероятно е косъмче, до 2-3 дни ако не мине на консултцията поискай преглед  Peace
Виж целия пост
# 6
задължително отиди при гинеколога си при основание че си и бременна може да не е нищо сериозно но по добре да те види специалист
Виж целия пост
# 7
Консултирай се с лекар Peace
Виж целия пост
# 8
задължително отиди при гинеколога си при основание че си и бременна може да не е нищо сериозно но по добре да те види специалист

Така е.По-добре да е нищо сериозно и да се успокоиш на време  Peace
Виж целия пост
# 9
И аз имах подобна докато бях бременна-не  болеше и мина от самосебе си,не потърсих лекар,но за всеки случай,ако си притеснена иди Peace
Виж целия пост
# 10
Консултирай се с лекар Peace
newsm10
Виж целия пост
# 11
И аз имах такава подутина беше като топченце и ме болеше  и отмина за 2-3дни,мисля че е на масна основа,но може да се консултираш с лекар за твое успокоение
Виж целия пост
# 12
обадих се на гинеколожката тя каза да изчакам няколко дни ако не ми мине да отида  да ме види .И все пак ако има други момичета които са имали нещо подобно нека пишат дали са го лекували с нещо или е минало от самосебе си
Виж целия пост
# 13
Преди години имах подобно нещо. Беше си обаче баш пъпка  Embarassed от враснал се косъм. Признавам, че постъпих глупаво и си я изстисках. Добре, че не се възпали. Тинейджърски години...акъл никакъв...
Виж целия пост
# 14
обадих се на гинеколожката тя каза да изчакам няколко дни ако не ми мине да отида  да ме види .И все пак ако има други момичета които са имали нещо подобно нека пишат дали са го лекували с нещо или е минало от самосебе си
Ами изчакай и пиши какво става.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия