Детска Кухня - Младост

  • 9 164
  • 15
Здравейте! Интересува ме къде става записването за детска кунхя в Младост. Известно ми е, че записването става някъде в Младост - , но в какви срокове предварително, къде точно трябва да се отиде, кои са раздаватеите пунктове - нищо не знам ! Ще се радвам, ако някои от вас минал по този път сподели своят опит! Предварително благодаря!  Hug 
Виж целия пост
# 1
Ако още имаш нужда от инфо ще ти кажа PeaceСамо кажи коя част на Младост си Wink
Виж целия пост
# 2
Записването стана в централата, която се намира на гърба на сградата на данъчното в Младост 1. Това е точно зад пазара на Младост 1. Там се записваш и от там ходиш всеки месец да си купуваш купони и там готвят. После разнасят храната до съответните пунктове, които са районните детски градини.
Виж целия пост
# 3
Мама терорист , разбира се че имам нужда. Все още не съм свършила тази рабоа. Сега, след като заваляха и тези дъждове съвсем не мога да мръдна. Живеем в Младост 2. Ще съм благодарна за твоята информация!  Hug
riciii , благодаря и на теб!   bouquet Ходих там един преди обед. Първо открих въпросната централа много трудно, изглеждаше ми по скоро на тръвопост от колкото на заведение за приготвяне на детска храна. Нямаше никакви указания, табели дори ... се замислих дали съм попаднала на правиолното място. Беше един предиобед. На средната врата, жълта табела пишеше: ДК и нищо повече, нито работно време, дори беще заключено и нямаше пукнат човек да питам. Пак ще ходя де няма начин Wink.
Виж целия пост
# 4
zdraveite  iskam da si zapisha deteto na detski pediatar.molq prepora4aite mi nqkoi dobar
Виж целия пост
# 5
katiatg, външния вид на сградата на кухнята-майка наистина е малко зловещ, но това да не те притеснява.  Wink Храната е хубава и моето дете яде с удоволствие.  Peace
Работното време е от 9 до 12.30 ч. Трябва да занесеш копие от акта за раждане и бележка от педиатъра за липса на алергии на детето. Ще те запишат и ще ти кажат има ли, няма ли места, от кой месец евентуално ще започнеш да вземаш купони и храна. Трябва да им занесеш по някое време (може и след като си започнала да вземаш храната, не е проблем) 30 буркана и 60 капачки. Бурканите са като едновремешните малки бурканчета - 190 мл с дълбок винт. За пример: бурканите от пюрета Овко и Ам-Ам стават, тези на Хип - не.  Капачки има в магазините за 1 левче.
После всеки месец около 20-то число продават купони за следващия месец, а си получаваш храната от най-близкия за теб пункт, който за Младост 2 не знам къде, но може да питаш някоя майка от квартала ви. Всеки ден носиш 3 празни буркана и 3 капачки и разменяш празно за пълно.
Успех и да ви е сладко!  Peace
Виж целия пост
# 6
еййй супер! tini-mini, много мерси!   bouquet
Виж целия пост
# 7
Пунктът, от който вземах храна в Младост 2, е 19 ОДЗ "Деница". Намира се в близост до последната спирка на 306.
Виж целия пост
# 8
Момичета, много ви благодаря за отзивчивостта!  Hug

Благодарение на вас, вече Мариян е записан на детска кунхя. Сега оставаме само да дойде нашият 266 ред, а пунктът е на 10 крачи от блокът ни. Няма какво повече да искам!  Peace

Благодаря още веднъж на всички ви!   bouquet
Виж целия пост
# 9
katiatg , пита ли за броя на допълнителните капачки, които трябва да занесеш? Аз записах през май и тогава искаха 30 бурканчета+30 капачки. Това, че сте 266 номер да не те притеснява. Емма беше 157 номер, на едната седмица подадох, на следващата продаваха купоните за следващия месец и взех, че успях да взема. Просто звънни към 20.10 да питаш. Аз така направих(към 20-то число на месеца) и ми казаха да отида и ако има свободни купони, ще взема. Е, не проверяваха дали има такива, а направо си купих. Малкия на колко е сега? Купони за ДК се взимат от месеца, в който навършва 10м.
Виж целия пост
# 10
Мама терорист , разбира се че имам нужда. Все още не съм свършила тази рабоа. Сега, след като заваляха и тези дъждове съвсем не мога да мръдна. Живеем в Младост 2. Ще съм благодарна за твоята информация!  Hug


Момичетата много добре са и обяснили Peace  bouquet
Виж целия пост
# 11
Гита Ог , да все още искат 30 бурканчета+30 капачки. И аз възнамерявам към средата на октомври да позвъня за да проверя на къде вървят нещата. [/color]
Виж целия пост
# 12
Здравейте мами,

Предстпи ми да запиша и моето бебе на детска кухня.Прочетох че тя е на гърба на данъчното Младост 1 но сега то е на адрес Цариградско 111. Дали това е адреса?
Ще съм благодарна ако някой има по-актуална информация.
Виж целия пост
# 13
Здравейте мами,

Предстпи ми да запиша и моето бебе на детска кухня.Прочетох че тя е на гърба на данъчното Младост 1 но сега то е на адрес Цариградско 111. Дали това е адреса?
Ще съм благодарна ако някой има по-актуална информация.
Данъчното се премести, но детската кухня си е пак там, където и досега - в Младост 1, бивша детска градина. Сега Социалните са там.
Успех!
Виж целия пост
# 14
детската кухня поне за младост в момента се намира в същата сграда на социални грижи но отляво работи от 9 до 12 и 30 там става записването носи се копие от акта за раждане и бележка от педиатъра це няма алергии бебето трябва да е поне на 6 месеца дават ти входящ номер и телефонче като стане на 9 месеца и половина бебето звъниш да ти опредевят дата за купони и в момента се носят само 30 бурканчета с винтови капачки трябва да има 33 бурканчета нищо свожно и не се е преместило на царигр 111 и ти определят според адреса в кое одз да си я получаваш 20012010
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия