Пищи безутешно:-(

  • 1 068
  • 9
Нашия Дани ни побърка този уикенд - като започне да плаче към 3-4 часа следобяд и не спира по 5-6 часа. И то плаче както си му е ред - с обилни сълзи и страхотни писъци. Не признава нищо - нито гушкане, нито носене на ръце, нито нищичко...  Sad Той никога не е имал колики. Възможно ли е ей така от нищо да се появят колики на толкова голямо бебе?
Виж целия пост
# 1
Обикновенно по това време се появяват коликите,но незнам наистина възможно ли е чак сега да се проявят при вас newsm78,даваш ли сокчета,да не би от тях да го боли стомахчето? Thinking
Виж целия пост
# 2
ако пищи и си свива крачетата към стомахчето,значи са колики,не се притеснявай бебчовците имат такива моменти
Виж целия пост
# 3
Обикновенно по това време се появяват коликите,но незнам наистина възможно ли е чак сега да се проявят при вас newsm78,даваш ли сокчета,да не би от тях да го боли стомахчето? Thinking

Ама как по това време се появяват??? #Crazy Пика на коликите е около 6-та седмица /месец и половина/, след което затихват. Обикновено до третия месец отшумяват, но има и случаи, при които продължават и до 6 -8 м. Най-добре се консултирай с педито вместо да гадаеш. След като никога не е имал колики едва ли е това, освен ако не си дала някакво ново сокче, пюре, плод...
Виж целия пост
# 4
Ама наистина ли не спира да плаче? От нашия отчетен форум /Януарки 2005/ имахе мама с подобен проблем, в крайна сметка бяха завели бебо до Пирогов и се оказа, че задържа газове и коремчето го боли ужасно ... ако не се лъжа му бяха направили клизма и той се е успокоил. Било нормално за бебешоците ...
ох дано ви мине бързо  Praynig
консултирай се с вашия педиатър
Виж целия пост
# 5
ако пищи и си свива крачетата към стомахчето,значи са колики,не се притеснявай бебчовците имат такива моменти
Децата реагират по този начин на всичко, което им причинява болка- та не може да се каже от какво е. Най добре е да отидите на лекар.
Свали му памперса и го остави голичко да поседи- може да му се пишка и да се стиска. Но мисля че трябва наистина да посетите лекар
Виж целия пост
# 6
Само на кърма е, никакви сокчета и пюрета не му давам, така че не е от това.
Мисля че и газове не са,  newsm78 защотот стомахчето му е много редовно и ака по 3-4 пъти на ден... и доста си попръцква.
Тази сутрин е спокоен... за сега.... надявам се да не се повтори същотот и днес Praynig
Виж целия пост
# 7
Когато много им се спят и им пресрочим по някъква причина времето за сън се получава така. Моя бебок преди 2 дни пищя така , но около 10 минути ,аз го сложих на леглото и започнах леко да се подрусвами  и да му правя ш-ш-ш и след по-малко от 5 минути се отпусна и заспа. Това го прави вече 2 пъти и двата пъти нещо се замотах и пропуснахме веренчния час за лягане ( той заспива сам по едно и също време) и бебчо много му се спеше и се изнервя и пищи!! Виж да не е и при вас така!!
Виж целия пост
# 8
Обикновенно по това време се появяват коликите,но незнам наистина възможно ли е чак сега да се проявят при вас newsm78,даваш ли сокчета,да не би от тях да го боли стомахчето? Thinking

Ама как по това време се появяват??? #Crazy Пика на коликите е около 6-та седмица /месец и половина/, след което затихват.......

Тя май имаше предвид следобедните часове, а не 3-ти месец  newsm78
Иначе и аз мисля, че е голямо бебе за колики ....
Виж целия пост
# 9
Бебетата плачат в повечето случай по следните причини ,когато излючиш повечето от тях се вижда от какво може да е:
- гладни са
- мокри или наакани са
- топло им е
- студено им е
- боли ги коремче или уше или нещо друго
- спинка им се
- нещо в облеклото не им е конфортно- стяга ,прежулва, драска и т.н
- жадни са
- дразни ги силен шум или миризма или нещо около тях
- искат си бибата
- искат да ги гушкат
и др.

Това се сещам за сега! За всяко нещо можеш да направиш тест и да го изключиш като възможност! Дани не се повтаря!!!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия