'Store-Bg.Net' -доставка

  • 4 054
  • 5
Здравейте, дано да не повтарям вече дъвкана тема. Интересува ме при поръчка от 'Store-Bg.Net' за колко време става доставката? В подтвъждението на поръчката ми пишеше,че ще се свържат с мен, но още не са го направили и сега не знам кога да ги очаквам  Thinking Ще се радвам ако се включи някой, който вече е получавал доставки от тях.
Виж целия пост
# 1
Може и директно да ти го доставят!
Коректни са, много неща съм си поръчвала от тях и за София доставката е 1 левче Peace
Виж целия пост
# 2
аз ще почакам до петък.
Виж целия пост
# 3
батерията още я няма...мдаа, много коретна фирма  Tired.
Обещаха в петък да я доставят по еконт. Петък мина преди 3 дни...нямам думи просто.
И аз работя с клиенти, ама като нямам даден продукт в наличност не  ги насаждам на пачи яйца, а им казвам коко време ще ми отнеме и на мен доставката, да си преценят могат ли да чакат. Все пак аз не мисля да стоя повече без телефон заради тях и ако някой слънчев ден все пак се сетят да ми доставят батерията, няма да я платя, да си я ползват със здраве.
Виж целия пост
# 4
Единия вариант е да откажеш поръчката, другият да се обадиш по-телефона и да им вдигнеш скандал Crossing Arms Също така ако не си доволна или се откажеш имаш право по-закон да я върнеш според условията!
Виж целия пост
# 5
marinare , благодаря за съвета  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия