Ето есен дойде вече, порасло е доста Януарското човече

  • 14 095
  • 296







macko_87
sladur4esta
barboran4e

bibskolet

velizara_82



suny4
                                                                                         


Бръм втора бременност
Данчевтора бременност



соня82
irinabrвтора бременност
cveti petkova



olgarita
vi ki to 82

cremcaramel

desisladka



gal4etto
Cyber_Cat
bilqna_dvвтора бременност



kateto83втора  бременност
Амелиявтора бременност
vampbal
artexaвтора бременност



bebe83




danincetо
nevencheto
къдравелка



bubi4koвтора бременност
vanilla80
liletka
втора бременност
soffii
Djoneto
deni_d81
oceola втора бременност
sneji_to83 - втора бременност, близнаци и



evjeni втора бременност
vailet 79
доня КОПРИВА втора бременност



Киша втора бременност
ral4e:)





4baby втора бременност
lubito



bub4eto
pepina t
Радостчо



katalina_79



rumka_lokumkaвтора бременност
Любопиткавтора бременност
stelaruseva
vesito82

Tanika втора бременност
hris1981



dun4o
zahar4e
koral
anita bs



                                                                                                                 
tony1166 втора бременност
eligeorgieva



emy17
lorini



aubergine
втора бременност
tsveti pastarmajieva       
                                                                                                                         
bili bili



                                                                                                               
mini _79 втора бременност
shturcho2009

Petinka82
втора бременност

Мим

PEnu4ka

irko втора бременност       


denica007

tony


Алина

Alizarina
elli_g
kateri4e


                                                                                                                   
nadeto_pm
Kokonut
Бели Ружи втора бременност 



Smiling_Sisi
tanitka

liol

                                                                                                                           
veni 78


idimi




Espa



kali-m-g

pepi_slanchogledche втора бременност
lili69
bebka2304

Sunrice

green eyes


                                                                                                                           
emsski втора бременност
                                                                                                                           

Patilina трета бременност



geri-meri(popins)


                                                                                       
Доника втора бременност

Murvet77 втора бременност



marmotka

alex222


Ние сме 95  preggo, очакващи 97  newsm30
От тях 30 , 28 и 39


Австралия

Patilina,

Берковица

emsski,

Бургас

vesito82; hris1981; aubergine;lili69;bubi4ko;anita bs

Варна

vanilla80; Мим;Любопитка;

В.Търново

koral

с. Дъбово, Старозагорско

bilqna_dv

Кипър

nadeto_pm (Поморие)

Куклен

nevencheto

Плевен

desisladka

Пловдив

daninceto; tsveti pastarmajieva; kali-m-g; Murvet77; Радостчо (Лондон)

Разград

oceola

Русе

deni_d81; stelaruseva

Свищов

pepi_slanchogledche;elli_q

София

sneji_to83; Evjeni; Киша; ral4e:); Tanika; tony1166; lorini;shturcho 2009; denica007; Бели Ружи; Kokonut; Smiling_Sisi; tanitka; Доника;green eyes(Плевен); sladur4esta;Бръм;Данче;barboran4e;kateri4e; irko

Стара Загора

mini_79;vailet 79;bebka 2304

Michigan

suny4

Ето ни и в целия ни блясък smile3509 ... и нашите  pregnant


Към старите теми :

тема 1, тема 2, тема 3, тема 4, тема 5, тема 6, тема 7, тема 8, тема 9, тема 10, тема 11, тема 12, тема 13, тема 14, тема 15


Благодарим за заглавието на kali-m-g   bouquet
Предложения за следващата тема:
1. Есента ни свари с тумбаци наедряли, колко бързо времето лети- Януарска мама вече си представя бебо как целува и държи - vesito82
2. Есента настъпва тъй красива, а ЯНУАРЧЕТО расте със пълна сила - Smiling_Sisi


Предложение за среща - 25.09. от 18.00-18.30 часа (остава да кажете къде - Дон Домат, Уго или Дивака)
Виж целия пост
# 1
Пу първа Simple Smile
Лорини, каква е тази психодрама. Моето въображение само какви неща си представя...  Blush
Хайде дано ни е весела темичката и изпълнена само с хубави новини и събития  Heart Eyes
Виж целия пост
# 2
И така...Добре дошли. Мисля още доста да редактирам, че е малко попретрупана и има какво да се пипне...
За място на срещата първо да питам - кой работи в центъра и има възможност да провери за резервация в някое от изброените места, че това не е малковажно. Това да разберем до утре. Записвания до 18.09 ориентировъчно. Хайде, аз ще направя списък на желаещите hahaha
Бръм драсни си по-конкретно казуса, ние с Кокосчето ще питаме в четвъртък Simple Smile
Виж целия пост
# 3
Доника, поздравления за новата темичка, само хубави новини да има. Praynig
Целувки от двете момичета. Heart Eyes
Виж целия пост
# 4
аз и преди бях писала за сутиените - на мен ми върши страхотна работа потниче от безшевното бельо. От година и половина ползвам само такова и ми е много удобно - и за кърменето беше, и за сега като са ми по-едри гърдите не ме стяга. Но пък аз съм с по-малък бюст, незнам за тези с по-голям дали ще им свърши работа.
Виж целия пост
# 5
Цоп и аз на първа страничка.
Мамите софиянки, хайде препоръчайте някоя болница с добри отзиви, в която да се появи моят звяр дееееее.
Никой нищо не каза за това дали условията в майчин дом са добри  newsm78
Виж целия пост
# 6
Здравейте, момичета! Най-накрая се престраших да се присъединя към вас  Wink Ако не възразявате, разбира се.
И аз съм от тези, които чакат щастливото събитие през януари. Терминът ми е 23-ти и очакваме 1 мъничко момиченце да е най-новият член на нашето семейство. Аз съм на 27 г. (поне още няколко седмици) и това ще ми е първо раждане.
Много ще се радвам, ако мога да споделям с вас вълненията до така чакания миг.  Grinning
Виж целия пост
# 7
И аз да се запиша! Благодаря на тези, които са се погрижили за новата темичка!
Катериче, добре дошла!
Виж целия пост
# 8
Хайде и аз тук!
Доника, много хубава тема!   bouquet
kateriche, добре дошла!
Данче, ти ходи ли на ФМ при Томова тази седмица? Да няма пак някаква промяна в графика, че аз съм утре?!?
tony1166, честит рожден ден! Здраве, много щастие и любов ти пожелавам!

Виж целия пост
# 9
kateriche добре дошла...и не само като гост...регистрирай се и се логни и стани една от нас...много ще ти хареса...като се сетя за първия си ден тук, бях като първокласник....а я ме вижте сега...Доника много хубава мама си сложила на първа страница...
denica007 психодрамата е група за собствен опит (задължителна за всички бъдещи психотерапевти)...на по-обикновен език, това е група за отработване на травми(психически) като не е задължително те да са тежки...знаем че всеки има такива...дори един труден пубертет и проблемите в него...нещо такова...а всъщност може да се посещава и от непсихолози...и е един видгрупа за самоосъвършенстване и самоопознаване...
Доника понеже ме мързи да знаеш че на Мим трябва да се сложи stork-girl ...
Виж целия пост
# 10
Zdraveite mami. Za purvi put vlizam v tozi forum. Dosta ne6ta pro4etoh i mnogo mi haresa. 4akam vtoroto si dete prez ianuari. Imam si edin palavnik na godina i polovina, i ve4e s neturpenie o4akvame vtoria-pak mom4e. V4era biah na FM vuv Femina i vsi4ko e nared, a za desert, razbrahme, 4e e muj. Na tatkoto mu be6e vse edno kakvo 6te e stiga da e jivo i zdravo, no az tolkova se zaradvah, 4e 6tiah da poletia. Mnogo iskah otnovo mom4e i sum mnogo dovolna. Jelaia na vsi4ki takava radost kato moiata Praynig
Виж целия пост
# 11
Да се запиша и аз в новата тема, страхотна е, поздравления-  bouquet
Относно срещата, аз ходя на робта в делничните дни и поради тази причина, ще мога ако е след 18.00 ч., за почивните дни, ако съм в София, няма проблем.
Другата седмица, обаче, заминаваме за Турция и няма да съм на линия.
Гледам, че сте обсъждали дрехите, и на мен това ми става голям проблем, вече само два летни панталона ми стават, ама те са тънки и със сигурност ще трябва да търся нещо по-плътно, но засега изчаквам да се върнем от Турция, защото се надявам там все пак да е по-топличко и след това ще тръся вече нещо.
Относно сутиените- нося си едни стари, които преди да забременея ми бяха големи, ама сега са ми точно по мярка- Rolling Eyes Даже си пробвах горната част на банския от миналата година, е малко ми е- Embarassed По-нататък ще видя да си купя и такъв за кърмачки.
Аз продължавам да имам проблеми със съня- през нощта като се ококоря в три и до сутринта само се въртя, все не мога да улуча хубава поза за спане, а след това през деня на работа дремя- Tired Понякога следобяд пия по една чаша кола, зная че не е полезно, но пък иначе съвсем ще задремя.
И да не забравя- Честит рожден ден на Тони- здраве и щастие и само радостни моменти ти пожелавам-  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 12
Благодаря ви за топлото посрещане, момичета  Grinning
Ще се радвам да съм една от вас. Аз съм от София и мисля да компенсирам факта, че се включвам късно като направо дойда на срещичката, която виждам, че вече сте спретнали. Ще ми бъде много интересно да се срещнем Grinning
Виж целия пост
# 13
Привет и от мен в ноеата тема
Доника поздравления за темата  bouquet
tony1166  newsm51 newsm59  bigdance2 само хубави моменти,любов,здраве,разбирателство и сладък бебок накрая
lorini на теб честито ново местожитеслтво newsm47 да го изпълните само с прекрасни емоции 1crib
ral4e:)  Hug Heart Eyes

Относно дрехите-имам само 1 панталон черен за бременни и ТОВА Е.Голичка съм си Crossing Arms ще трябва пазаруване,а сутиени си купих по-големи,ама не за кърмачки,мисля по-нататък да взема такъв,наистина за кърменето newsm78

Ние с бебка сме добре!Вчера бяхме на ЖК,нормално расте и се развива.Отговаря на седмиците,риташе пак по време на целя преглед тая бебешора smile3532
Искам да ви кажа,че НЕ МИ СЕ РАБОТИ ВЕЧЕ  smile3511 smile3515 smile3516 newsm61 и отказвам категорично.Май скоро време ще излезна в проодължителна почивка преди да се появи бебето,а и ще трябва в края на другия месец вече да се нанасяме в новото жилище ooooh! Викам на моята Дева да не стане докато се наканим да преместим багажа и всичко е готово,току виж съм го снесла Joy като гледам с какви темпове става.Ама живи и здрави,всичко се нарежда.Хайде,че се отнесох.
Лек ден момичета  bouquet
Виж целия пост
# 14
Еййй, веднъж и аз да успея да се маркирам на 1-ва страничка. Joy

Доника, Hug оценяваме усилията които полагаш  Hug  Много сладка тема!

Аз да ви се оплача- от известно време доста ме наболява в"Слънчевият сплит", точно посредата на ребрата.....Трябва да седя супер изправена ( или легнала) за да не ме боли...Даже в работата тъка съм си опънала облегалката на стола, че все едно лежа.....Да ама не стигам клавиатурата, щото и корема ми се опира в бюрото ( и отдалечавам стола)
Какво дълго описание за колко малко( сори)

Утре съм на ЖК и ще питам, но знам че е нормално и е от отпуснатата ми стойка.

Доника : за "казуса"  - В болнични за раждане 45 дни преди термин трябва да изляза на 19. Ноември.
Но искам от 1 Октомври да изляза в постоянен болничен ( който да "слея" с този от 19 Ноем) защото до тогава съм си внесла 6 м. високи осигуровки.
Та питането ми е:  Взима ли се за база този болничен, преди 45 дни за раждане?

Дано съм задала правилно въпроса!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия