моля за помощ СПЕШНО!

  • 3 441
  • 48
Здравейте мили момичета отново се обръщам към вас с молба за помощ.Аз пия утрогестан за да ми идва цикала пия го вече 4 месеца винаги ми идва на 28 дни,но сега го няма вече 8 дни направих тест и е положителен ходих на лекар но генеколожката каза че само ми е  удебелена лигавицата и не вижда бременност гледа ме през корема и каза до ходя  в понеделник и че не вярва на тези тедтове.искам да питам в коя седмица се вижда бебето през корема.БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО ЗА ОТГОВОРИТЕ
Виж целия пост
# 1
Кога си направи теста?
Виж целия пост
# 2
Здравейте мили момичета отново се обръщам към вас с молба за помощ.Аз пия утрогестан за да ми идва цикала пия го вече 4 месеца винаги ми идва на 28 дни,но сега го няма вече 8 дни направих тест и е положителен ходих на лекар но генеколожката каза че само ми е  удебелена лигавицата и не вижда бременност гледа ме през корема и каза до ходя  в понеделник и че не вярва на тези тедтове.искам да питам в коя седмица се вижда бебето през корема.БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО ЗА ОТГОВОРИТЕ

Трябва да изчакаш още седмица, за да се види!
Виж целия пост
# 3
теста го направих във събота а в неделя бах на преглед страх ме е защото много ме боли корема ниско долу все едно ме реже
Виж целия пост
# 4
Според мен е хубаво да отидеш на вагинален ехограф.С коремен се вижда много по късно.
Виж целия пост
# 5
Мисля че е още рано да се види, направи си кръвен тест например или изчакай да мине поне още седмица ...с вагинален се вижда по-рано!
Виж целия пост
# 6
теста го направих във събота а в неделя бах на преглед страх ме е защото много ме боли корема ниско долу все едно ме реже

Защо повечето като видите теста и хуквате веднага на док.Един кръвен тест ще те увери веднага.А за вагинален ехограв след седмица Peace
Виж целия пост
# 7
На коремен се вижда поне след 10 дни закъснение.Изчакай малко,за да не се разочароваш после PeaceУспех
Виж целия пост
# 8
Кръвен тест утре и преглед в понеделник - вторник. Добре е да повториш кръвният тест, след 48 часа.
Успех! Peace
Виж целия пост
# 9
теста го направих във събота а в неделя бах на преглед страх ме е защото много ме боли корема ниско долу все едно ме реже
ако те боли корема, започни да пиеш Но-шпа три пъти по едно на ден. Всеки гинеколог на който кажеш че имаш болки би трябвало да ти го изпише. Абсолютно безвреден е ако има бебе! Така че не се притеснявай Peace
Виж целия пост
# 10
мими85 през корема е много рано, по-добре вагинален. Плюс това си направи кръвен тест и той ще покаже. На 21 ден след началото на бременността се вижда сакче. Така, че е рано.

Спокойно!!!
Виж целия пост
# 11
A що за лекар е твоята като не се е сетила да те види на вагинален ехограф?Мисля че трябва да си смениш лекарката с някоя по -кадърна.
Виж целия пост
# 12
Как така гинеколожката не вярва на тестове  ooooh! Аз отидох при доки на 15 ден от закъснението , на коремен нищо не се видя, а с вагиналния едвам го намери, така че съвета ми е да се успокоиш , защото си бременна и притесненията само ще навредят ... Както ти е писала  tai вземи  Но-шпа за болката и смени лекарката, успех ти пожелавам и стискам палци всичко да бъде наред  Hug
Виж целия пост
# 13
благодаря ви от сърце момичета страшно сте мили чудя се дали тази силно изразена и удебелена лигавица е признак за наличие на бременност или не.а за лекарката аз й казах да ме види и с вагинален но ня категорично отказа защото било вредно ако има плод да се рови блрагодаря още веднъж
Виж целия пост
# 14
Това са пълни глупости. Така се наблюдава бременност първите няколко месеца. Мен и в 6 така ме гледаха, да видят колко е голяма шийката на матката.

Смени си лекарката и отиди при някой, който наистина разбира от това. Не мога да повярвам.....
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия