количка bebe confort-streety

  • 3 963
  • 5
Здравейте!
Какво е мнениети ви за този модел на bebecofort? http://www.-spam081-/index.php?option=com_virtuemart&page=sh … 115&Itemid=31
Как ще се държи зимата?Ако има мами с опит с този модел или подобен,моля да споделят.С тези малки гуми проходима ли е ?Наистина ли е много лека?
Благодаря!
Виж целия пост
# 1
Виждала съм я,колелцата са много малки и деликатни,още повече,че са и единични.По-скоро е за градски условия в по-топло и сухо време.Не съм сигурна колко добре ще се държи в сняг или разбит терен.
Виж целия пост
# 2
Казано честно, аз ще си купувам такава количка. Зависи какво ти трябва : Ако ти трябва лека количка, то тази е идеална, най-леката количка, която намерих.Много лесно се сгъва, тип чадър и е страшно компактна. Ако обаче ти трябва количка за сняг или много разбити условия , то си вземи с по- големи колела, но имай впредвид , че тогава килограмите се качват с поне 3-4 само на носещата част. Дано съм била полезна!
Виж целия пост
# 3
като излезе този модел на Бебе Конфорт вече бях родила и си бутах моята Лоола. на мен ми харесва и този модел и мисля че няма да съжаляваш. ако ще я купуваш от м-н Рошко може да попиташ и продавача за мнения- много е любезен и винаги обяснява подробно. иначе за зимните условия- аз като се замисля не съм имала проблеми с количката си, но и не съм се разхождала много много в зимни усливия де.
Виж целия пост
# 4
Скоро имаше тема за нея - отзивите бяха доста добри.
В нашия град има една такава, червена. На външен вид е много хубава, но и 4-те й колела са малки и единични. За сняг, киша и кал няма да е удобна.
Streety си е типична градска количка, самото име го подсказва. Wink
Виж целия пост
# 5
Аз бутам Стрийтито от няколко месеца и мога да кажа че съм много доволна от избора си. Лека, маневрена и най-вече доста компактна е. Идеална е за често пътуващи хора, защото не заема почти никакво място в багажника, В същото време е доста широка и удобна за сън навън. Сгъва се лесно с една ръка, тип чадър, а в същото време е с двойна дръжка, което си е удобно. А единичните гуми в случая са по-скоро предимство, а не недостатък. Въпреки че са малки, именно защото са единични, количката е доста проходима. Бутала съм я освен по разбитите софийски улици (което си е почти равносилно на оф-роуд), също по планински пътечки и полянки. Е, друса си, ама върви. А за снега ще дам коментар след няколко месеца. Само за сравнение - преди бях с Виктория на Кенгуру с големи гуми, предните двойни и честно казано в сняг и тя ми затъваше.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия