д-р Даскалов колко време предварително ?

  • 970
  • 4
Първо се извинявам ако има отговор на моя въпрос и е писано вече по тази тема , но търсих , четох и така и не намерих....та въпроса ми е Колко дни предварително трябва да се обадя за да си запиша час при д-р  Даскалов в Медикус алфа (четох само хубави неща и за това реших , че мога да отида направо при него , а не да бия път до София , ще бъда благодарна ако споделите и лично мнение) . Питам , защото знам , че в София се чака повече от месец , но тук не зная как е .....също така и ако някой ми напише телефон на който да се обадя ще бъда безкрайно щастлива. Благодаря ви момичета предварително  Hug
Виж целия пост
# 1
Аз откакто родих не съм го посещавала,но мога да потвърдя хубавите впечатления,които си чула и прочела за него,както и аз вече съм писала за мен е не само професионалист,но и човек,а това при докторите е рядко срещано.Телефонът е 63-44-63,поне допреди година не се чакаше много,аз съм се обаждала обикновено седмица по-рано.Дано да съм ти била полезна.
Успех!
Виж целия пост
# 2
Благодаря ти много   bouquet
Виж целия пост
# 3
ето ти още един телефон 624881.
Виж целия пост
# 4
И АЗ СЪМ СЪС ДОБРИ ВПЕЧЕТЛЕНИЯ ОТ Д-Р ДАСКАЛОВ НО СЪМ ЧУВАЛА И ЛОШИ ОТЗИВИ. НЯКОЙ МОЖЕЛИ ДА КАЖЕ ЛОШО ВПЕЧЕТЛЕНИЕ ОТ НЕГО.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия