4D в Бургас

  • 11 912
  • 29
Здравейте мами от Бургас.Някой знае ли къде в града има 4D видеозон? Онази вечер по новините казаха че вече и в Бургаска област има,но не казаха къде.Ще съм благодарна ако някой е наясно,защото искам да отида.
Виж целия пост
# 1
Доколкото разбрах е в Света София. Но преглеждал софийски лекар и то само в определени дни в месеца. Трябва да попиташ в Света София.
Виж целия пост
# 2
тъкмо щях да те зарадвам, но се сетих че съм се заблудила.аз си мислех за 3D...sorry.не знам къде има 4D.Даже за първи път чувам.
Виж целия пост
# 3
Доколкото разбрах е в Света София. Но преглеждал софийски лекар и то само в определени дни в месеца. Трябва да попиташ в Света София.

И аз така разбрах, прочетох го тук във форума, в здравния по-точно, но не се сещам коя беше темата.Най-добре попитай в "Света София"
Виж целия пост
# 4
доктар Калчева
Виж целия пост
# 5
 Ходих при Др.Калчева на 4Д
Виж целия пост
# 6
най-добре отиди във вн в майчин дом...
тук дори и да намериш/което малко ме съмнява/ все пак ти трябва и някой, който да знае как да работи с него  Crazy
Виж целия пост
# 7
 Party здравейте бъдещи бургаски мами! 4Д и 3Д са една и съща технология, на един и същ апарат ще ви гледат. сега по въпроса къде в бургас - поликлиника меден рудник, рентгенов център. ще ви гледа специалист образна диагностика /д-р ченгелиева/. наистина специалист. изключително внимателна, подробна в обясненията за развитието на бебето, органогенезата му, запис на сърдечни тонове, мерки глава, бедро, коремче и килограми - това моя гинеколог никога не направи..... цена за преглед -25.00 лв. накрая ви дават и диск със снимки на бебчо. ще ви дам и телефон за записване /общо взето от днес за утре са часовете/ 508419. надявам се да съм ви била полезна аз лично останах много доволна и си отговорих на много въпроси.
пък и да не повярва човек, че в бс има нещо подобно и някой, който да може да работи като хората с него...
при д-р калчева също има, но за там съм с доста резерви. отидете ако ви интересува само пола  Mr. Green
 Hug
Виж целия пост
# 8
КАЛЧЕВА
Виж целия пост
# 9
Party здравейте бъдещи бургаски мами! 4Д и 3Д са една и съща технология, на един и същ апарат ще ви гледат. сега по въпроса къде в бургас - поликлиника меден рудник, рентгенов център. ще ви гледа специалист образна диагностика /д-р ченгелиева/. наистина специалист. изключително внимателна, подробна в обясненията за развитието на бебето, органогенезата му, запис на сърдечни тонове, мерки глава, бедро, коремче и килограми - това моя гинеколог никога не направи..... цена за преглед -25.00 лв. накрая ви дават и диск със снимки на бебчо. ще ви дам и телефон за записване /общо взето от днес за утре са часовете/ 508419. надявам се да съм ви била полезна аз лично останах много доволна и си отговорих на много въпроси.
пък и да не повярва човек, че в бс има нещо подобно и някой, който да може да работи като хората с него...
при д-р калчева също има, но за там съм с доста резерви. отидете ако ви интересува само пола  Mr. Green
 Hug



АЗ СЪЩО ХОДИХ ПРИ Д-Р КАЛЧЕВА КЪМ 17 НОЕМВРИ
СЕГА СЪМ В 35 СЕДМИЦА И ИСКАМ ПАК ДА ОТИДА НО НЕ ПРИ НЕЯ А ЩЕ ОТИДА В ТАЯ КЛИНИКА В МЕДЕН РУДНИК
ПРОЧЕТОХ ДОСТА НЕГАТИВНИ НЕЩА ЗА КАЛЧЕВА И МАЛКО МИ Е ПРИТЕСНЕНО
КАЗВАТ ЧЕ ОСВЕН ПОЛА НЕ БЕБЕТО НЕ  ВИЖДАЛА ДРУГО
А МЕН МЕ ИЗКАРА ЧЕ БЕБЕТО МИ БИЛО ПО МАЛКО В ТЕЛЦЕТО А ГЛАВАТА МУ БИЛА ДОСТА ПО ГОЛЯМА
ИНАЧЕ ВСИЧКО ДРУГО БИЛО НАРЕД
И ЗА ПРЕГЛЕД ОТ 20- МИН ПЛАЩАШ 50 ЛВ
А В РЕНГЕНОВИЯ ЦЕНТЪР В М.РУДНИК ЩОМ Е 25 ЛВ КАКВО ПОВЕ4Е
АЗ ПРИ МОЯТА АГ НА НАЙ ПРОСТИЯ ЕХОГРАФ ПЛАЩАМ ВСЕКИ ПЪП ПО 25 ЛВ

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=257226.0
ЕТО  ТУК ПИШЕ НЕ МНОГО ДОБРИ ОТЗИВИ ЗА КАЛЧЕВА
КАТО ЖЕНА Е СТРАХОТНА МИЛА ЛЮБЕЗНА ВНИМАТЕЛНА
НО НЕ БИХ КАЗАЛА ЧЕ И КАТО СПЕЦИАЛИСТ Е ТОЛКОВА ДОБРА


ИСКАМ ДА ПОПИТАМ Bel ЦЕНИТЕ В М.РУДНИК НАИСТИНА ЛИ СА АКТУАЛНИ?
Виж целия пост
# 10
Точно се рових за д-р Чевгелиева за мнения и намерих това  Laughing
Искам да попитам за фетална морфология - за това изследване искам да отида при тази лекарка- в 10 седмица съм
Виж целия пост
# 11
Мацки,записах се за д-р Ченгелиева за 16.12, но имам 1 проблем незнам къде се намира клиниката Embarassed .
Виж целия пост
# 12
Мацки,записах се за д-р Ченгелиева за 16.12, но имам 1 проблем незнам къде се намира клиниката Embarassed .

АЗ СЕ ЗАПИСАХ ЗА 15.12 ОТ 10.30 ЧАСА
СЪЩО НЕ ЗНАМ КЪДЕ Е НО МЪЖА МИ ЗНАЕ
НА 2 СПИРКА НЯКЪДЕ ДО КМЕТСТВОТО БИЛО
АБЕ СТАРАТА ПОЛИКЛИНИКА АКО ЗНАЕШ ТАМ Е
ДО КОЛКОТО МИ ОБЯСНИХА newsm78
Виж целия пост
# 13
mimi7373 и аз така разбрах,че е до 2-та спирка на 211 автобуса,didikar  аз съм в 13г.с. знам ,че може да ме върне, когато мина на прегледа ще ти пиша л.с.
Виж целия пост
# 14
Аз ходих при Ченгелиева миналата седмица, прегледа не е кой знае какво беше 10 минути със записа и почти нищо не каза, като подробности освен че е наред дори и пола не можа да види в 19 седмица но все пак за 25 лв толкова.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия