СНБМ - инициативи - 24 част

  • 14 390
  • 265

Инициативи свързани с бременността, майчинството, детските надбавки и семейното подоходно облагане 


Предишните теми:

1. 1 ЮНИ - ПРОТЕСТ ЗА ДЕТСКИТЕ И МАЙЧИНСТВОТО ПРЕД ПАРЛАМЕНТА!
2. 1 юли - ПРОТЕСТ ЗА ДЕТСКИТЕ И МАЙЧИНСТВОТО ПРЕД ПАРЛАМЕНТА-ПРОДЪЛЖЕНИЕ
3. 1 юли-ПРОТЕСТНО ШЕСТВИЕ ЗА ДЕТСКИТЕ И МАЙЧИНСТВОТО
4. 1 юли -ПРОТЕСТНО ШЕСТВИЕ ЗА ДЕТСКИТЕ И МАЙЧИНСТВОТО (продължение)
5. 1 юли -ПРОТЕСТНО ШЕСТВИЕ ЗА ДЕТСКИТЕ И МАЙЧИНСТВОТО (продължение 2)
6. 1 юли -ПРОТЕСТНО ШЕСТВИЕ ЗА ДЕТСКИТЕ И МАЙЧИНСТВОТО (продължение 3)
7. НБМ - предложения за детските, СПО ,ДС, инициативи
8. СНБМ - инициативи свързани с бременността, раждането и отглеждането на деца
9. СНБМ - инициативи
10. СНБМ - инициативи - 2 част
11. СНБМ инициативи -3-та част
12. СНБМ - инициативи - 4-та част
13. СНБМ - инициативи - V част
14. СНБМ - инициативи - VІ част
15. СНБМ - инициативи - VII част
16. СНБМ - инициативи - VIII част
17. СНБМ - инициативи - 9 част
18. СНБМ - инициативи - 10 част
19. СНБМ - инициативи - 11 част
20. СНБМ - инициативи - 12 част
21. СНБМ - инициативи - 13 част
22. СНБМ - инициативи - 14 част
23. СНБМ - инициативи - 15 част
24. СНБМ - инициативи - 16 част
25. СНБМ - инициативи - 17 част
26. СНБМ - инициативи - 18 част
27. СНБМ - инициативи - 19 част
28. СНБМ - инициативи - 20 част
29. СНБМ - инициативи - 21 част
30. СНБМ - инициативи - 22 част
31. СНБМ - инициативи - 23 част
Виж целия пост
# 1
Това е доста интересна тема, и важна. Аз не съм никак наясно с положението в училищното образование, ако може някои мами с ученици, които реално виждат каква е системата да коментират...

Наде, първо честит празник!  Hug Искаш ли да ти пусна промените, които се предвиждат в новия Закон за образованието?


Ани, писмото за новите членове е доста добро! Малко корекции, разрешаваш ли?  Hug
Виж целия пост
# 2
Разбира се Hug Нали за това съм го пуснала Grinning
Виж целия пост
# 3
изи, аз съм спокойна Wink
за текста- не съм го чела новият, казах си принципното мнение по въпроса. по детайлите- нямам претенции, както прецениш!
хубав ден, макар и направо зимен по Т Crazy
раде привет Peace
Виж целия пост
# 4
Да прехвърлим от старата тема някои неща, к продължаваме да обсъждаме, решаваме и действаме:

1.Летен празник - за да приключим тр. отчет, свидетелства дарение /вкл. цветен печат, ламиниране или рамка/, благодарствени писма;
2.Сайта - всичко по наболялата тема;
3.Нови членове - комуникация, координация;
4.Кръглата маса, организирана от ИСС;
5.Мероприятията за 27.09;
6.Новият закон за уч. образование - в тази вр. и дискусионният форум за 29.09 - покана от СГО и фондация "Пандея";

По останалите въпроси май има отделни теми. Допълвайте моля.
Виж целия пост
# 5
Саня, какво имаш предвид newsm78
т.1-  Изи подготвя свид. за дарение и благод. писма.Счетов. на сдружението ,както всеки път прави отчета.По това се действа и е свършено почти.
т.2 -За сайта- Влади няма възможност да се занимава повече.Доли контактна друга мацка, която ни е член.Чакаме отговор от нея.Имаме набелязани евентуални помощници и вариант на основен човек, к да се занимава със сайта
т.3 -  ще залегне за  уточнение  на ОС.Аз и Аила бихме могли да ги контактваме след удобрението на УС .
Не виждам смисъл да дъвчем едно и също.Ако имаш някакви предложения- моля те кажи, защото  само да обобщаваме- няма смисъл Rolling Eyes
Виж целия пост
# 6
  Велмар, писмото и на мен ми хареса, само ще споделя какво ми направи впечатление. Мисля че това с членския внос вече прекаляваме, и е добре да е накрая и не толко очебийно. Другото което е след като вече са членове предполагам че няма проблем да имат достъп до пощата и сайта, или ставеше сле определен период??? Ако имат право, направо да им изпратим и паролите за тях, защото само в темата е ясно че не е достатъчно да влизат. А отделно в самата поща в абв-то в папка вътрешно организационни си има специален документ, които е хубаво да попълнят с никове, поща, кю и скайп и могат да видят всички останали контакти. Освен линк към подфорума с две думи може и да се обясни коя е главната тема и че всички останали са подтемички, работни по даден проблем.
Виж целия пост
# 7
  Велмар, писмото и на мен ми хареса, само ще споделя какво ми направи впечатление. Мисля че това с членския внос вече прекаляваме, и е добре да е накрая и не толко очебийно. Другото което е след като вече са членове предполагам че няма проблем да имат достъп до пощата и сайта, или ставеше сле определен период??? Ако имат право, направо да им изпратим и паролите за тях, защото само в темата е ясно че не е достатъчно да влизат. А отделно в самата поща в абв-то в папка вътрешно организационни си има специален документ, които е хубаво да попълнят с никове, поща, кю и скайп и могат да видят всички останали контакти. Освен линк към подфорума с две думи може и да се обясни коя е главната тема и че всички останали са подтемички, работни по даден проблем.
Съгласна съм с всичко Peace За пощата и сайта...по-старите да кажат как се процедира .. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 8
И аз мисля че бихме могли да изпращаме направо паролата за сайта и за пощата  Peace Само мисля да не става автоматично, а някой да го прави след одобрението на членовете, за да избегнем злоупотреби. Има членове, които дори не влизат във форума!
Виж целия пост
# 9
Аааа паролите не съм съгласна да се раздават така лесно! Нека новият член дойде при нас с ника си, покаже активност и готовност за работа и ще получи полагаемото. Погледни колко много заявления получихме след летния празник, а на практика нито една от дамите не се включи тук. Как така ще даваме достъп до толкова много инфо и контакти!  Naughty

За допълнението по работните теми съм съгласна и точно го дописвам.  Peace
Виж целия пост
# 10
Изи, според мен някои майки не влизат тук и нямат никакъв друг контакт със Сдружението, освен мейл
Виж целия пост
# 11
Изи, според мен някои майки не влизат тук и нямат никакъв друг контакт със Сдружението, освен мейл

Добре, но в такъв случай как биха работили по работните теми и за какво биха използвали инфото от пощата в полза на СНБМ?! Не можем да следим по IP адреси кой влиза и какво тегли. Мисълта ми е, че който иска да работи, ще получи достъп до всичко..
Виж целия пост
# 12
по т.1 бях поела ангажимент да принтна цветно, като сме готови - ще. За свидетелствата ламиниране или рамка - това май бяха предложенията. А и Таня тр. да подпише и да изпратим.
Сайта го писах, з е проблем, а все още не е окончателно решен. За членовене също.
Виж целия пост
# 13
Изи, според мен някои майки не влизат тук и нямат никакъв друг контакт със Сдружението, освен мейл

Добре, но в такъв случай как биха работили по работните теми и за какво биха използвали инфото от пощата в полза на СНБМ?! Не можем да следим по IP адреси кой влиза и какво тегли. Мисълта ми е, че който иска да работи, ще получи достъп до всичко..

хм, права си
Виж целия пост
# 14
Съгласна съм и с  двете ви.И предлагам :след удобрението от УС,  и т.н...., да се контактне човека, и да се насочи към някоя област Wink От там го поема съответния координатор и като се види че заработва, лично от него му се дава достъп  до пощата с паролите Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия