Противозачатъчни и бременност..

  • 10 517
  • 10
Здравейте мили мами,
Моят въпрос към вас е вредят ли противозачатъчните по време на бременност??
Имам малки съмнения, че може да съм бременна, но все още пия хапчета  Embarassed, и дори и да ги спра ако съм бременна, то вече съм изпила 5-6 табл., дали това ще окаже влияние?

Виж целия пост
# 1
Направи си тест за бременност и ако е положителен, спри хапчетата.
Виж целия пост
# 2
Направи си тест за бременност и ако е положителен, спри хапчетата.

вземи думите от устата Blush
 Peace Peace Peace
Виж целия пост
# 3
Моят въпрос към вас е вредят ли противозачатъчните по време на бременност??

прочети тук http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=183712.msg4494634
Виж целия пост
# 4
Мерси момичета, ще направя тест и ако е положителен ще ги спра, но се притеснявам повече за тези които вече съм изпила   Confused
Виж целия пост
# 5
Ако не си ги пила по-продължително време няма страшно,успех,дано и ти видиш заветните 2 чертички....чакаме да се похвалиш
Виж целия пост
# 6
Нямаш проблеми. Моя приятелка забременя наскоро ПО ВРЕМЕ на прием на хапчета. Разбрала е след като не й се е появил цикъла в паузата, т.е. си е допила опаковката. Всичко за сега с нейната бременност е наред. Просто говори с лекар, може да зависи от хапчетата Simple Smile

И ако си бременна - лека бременност   bouquet
Виж целия пост
# 7
Не се притеснявай толкова , ако наистина си бременна , лекаря ти  най-добре може да каже до каква степен или дали си навредила , пожелавам ти успех  Peace
Виж целия пост
# 8
 Shocked Някъде четох във форума, че има случаи на забременяване по време на приемане на противозачатъчни... Аз съм на Логест, има ли мами на тези таблетки, които за забременели, докато са ги пили редовно?
Виж целия пост
# 9
Shocked Някъде четох във форума, че има случаи на забременяване по време на приемане на противозачатъчни... Аз съм на Логест, има ли мами на тези таблетки, които за забременели, докато са ги пили редовно?
Аз преди пиех Логест около 3 години - не съм имала проблеми с него, освен това, че започнаха да ми се появяват косми тук-там  Laughing, но не беше болка за умиране  Peace
Виж целия пост
# 10
Мисля че до някаква степен ще навредят на плода, но не съм сигурна.Ако си бременна веднага ги спирай.Направи си тест.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия