Защо в България продават стари колекции на цени за нови

  • 2 187
  • 28
Докога в България ще ни продават старите колекции на всички по известни марки. Всички тъговци се оправдават с наеми и прочие, ание сме тези купуващи дрехи шити през 2005 -2006. Била съм в Дубай два пъти. през март си купуваш  колекции от предходна година за 30 -35 лв. Якета, рокли и все неща които са по 150- 200 лв. Срахотна колекцийка от сайтове на всички модни дизайнери -по известните де. http://www.modensviat.hit.bg/ Отделете малко време и ще разберете че в България продават само стари колекции и преоценени стоки и то на нереално високи цени.
Виж целия пост
# 1
ами то това от край време си е известно.както с всяко друго нещо в нашата страна и с това се опитват да прецакат хората.
а мен конкретно изобщо не ме бърка дали ще нося дреха от 2006 или 2005 или от 2000...стига да ми харесва, да ми стои добре и да мога да си я съчетая с останалите дрехи.
Виж целия пост
# 2
Докога в България ще ни продават старите колекции на всички по известни марки.
Айде стига, вчера точно гледах в Мис Сиксти например абсолютно същите неща от сайта са на витрината на магазина, е има малка разлика в цените. Всяка година съм в Милано, това което е в Софийските магазини на марките го има и там в повечето случай на същата цена, преди м. бях в Барселона вече виждам същите модели и тук. Това че в Дубай има големи разпродажби е ок, само че като сложиш и стигането до там не знам как ти се връзва на цената newsm78
Виж целия пост
# 3
За кои магазини става въпрос? newsm78
Виж целия пост
# 4
За кои магазини става въпрос? newsm78
Абе за кои, човека виждам по всички теми е тръгнал да си прави реклама, ама то за тая работа и във форума се плаща Simple Smile
Виж целия пост
# 5
За съжаление е така. Моят мъж си позна едни обувки на GEOX, които е купувал преди 2 години в емирствата, а в търновския им магазин бяха ги лъснали в новата колекция.. Confused
Виж целия пост
# 6
Сега видях сайта. Peace
 Joy
Виж целия пост
# 7
'щото се купуват, ей за т'ва Simple Smile
Виж целия пост
# 8
В Пловдив отвориха аутлет на Зара, то е ясно, че продават предишни колекции, но това което видях вътре е поне преди 10 години, защото ми се видя толкова старомодно и някакси как да се изразя "същите дрехи ги има в секънд хенд на много по-добри цени"
Виж целия пост
# 9
'щото се купуват, ей за т'ва Simple Smile

Именно  Sunglasses
Виж целия пост
# 10
То рекламка било, а пък аз тъкмо се напъвах да творя по темата.
Виж целия пост
# 11
В Пловдив отвориха аутлет на Зара, то е ясно, че продават предишни колекции, но това което видях вътре е поне преди 10 години, защото ми се видя толкова старомодно и някакси как да се изразя "същите дрехи ги има в секънд хенд на много по-добри цени"
права си... мнооооооооооооооооооооооооого стари са....(ако става въпрос за този на главната)  явно за да стигнат до Бя са престояли и в някой аутлет тук или някъде другаде из западна Европа, а и цените никак не бяха аутлетски....
да не говорим  4е в друг магазин на главната . видях ,модели  на  Chantelle, които тук ги разпродаваха миналата година, а в магазина за бельо цените бяха като за тазгоди6ни модели....
Виж целия пост
# 12
Така си е, вчера гледах един сутиен на Триумф, който имам от 6 години, цената му е като за нова колекция.
Виж целия пост
# 13
Щото има кой да им ги купува Mr. Green
Виж целия пост
# 14
Защото нямам възможност да отскачам до Дубай просто така, за да пазарувам Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия