Помощ!Не мога да спра да отслабвам!

  • 1 258
  • 2
Отслабвам само чрез кърмене.След като навърши година,дъщеря ми започна да суче МНОГО (освен това си се храни нормално с други неща).Винаги съм гладна,постоянно ям и въпреки това съм 53 кг при ръст 175см (нормално съм около 60кг) и това само за 2-3 месеца.Сега искам да напълнея без да отбивам детето и без специални хранителни режими,защото нямам възможност да ги спазвам.  Който може да помага,че вече започвам да се отчайвам.
Виж целия пост
# 1
Трябва да поемаш много комплексни въглехидрати и белтъчини от различни източници.

- СЛОЖНИ ВЪГЛЕХИДРАТИ - боб, леща, грах, ориз, овесени ядки, житни, картофени
- БЕЛТЪЧИНИ - яйца, телешко, пилешко, млечни, пуешко, риба
* яж също зеленчуци и плодове на воля

Сега най-важното е да си вземеш комплексни храносмилателни ензими и да ги пиеш със всяко хранене според предписанието на опаковката. - те ще ти помогнат по пълноценно да усвояваш храната и да я използваш максимално. Вярвай ми няма начин да не постигнеш целите си!!

Яж по възможност 4-5 на ден и ако ти се яде нещо не се ограничавай!

Виж целия пост
# 2
Трябва да поемаш много комплексни въглехидрати и белтъчини от различни източници.

- СЛОЖНИ ВЪГЛЕХИДРАТИ - боб, леща, грах, ориз, овесени ядки, житни, картофени
- БЕЛТЪЧИНИ - яйца, телешко, пилешко, млечни, пуешко, риба
* яж също зеленчуци и плодове на воля

Сега най-важното е да си вземеш комплексни храносмилателни ензими и да ги пиеш със всяко хранене според предписанието на опаковката. - те ще ти помогнат по пълноценно да усвояваш храната и да я използваш максимално. Вярвай ми няма начин да не постигнеш целите си!!

Яж по възможност 4-5 на ден и ако ти се яде нещо не се ограничавай!

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия