Знаем ли какво правят тийнейджърите в училище и извън него?

  • 2 075
  • 10
Не знам как да започна, думите са слаби да изразя какъв шок изживях преди около час, прочитайки изповедта на едно 17-годишно момиче за това как е минал първия му учебен ден. Ами те пили, пушили трева, само за секс не се споменаваше, сигурно са го оставили за втория учебен ден. И аз имам тийнейджърка, рядко закъснява, от време на време споменава, че са пили бира - пък и мога да позная, ако се върне пияна, но може ли човек да предвиди всичко. не видях такава тема, затова започнах нова. Пък и виждам, че тук се коментира всичко. Знаете ли как прекарват децата времето си в училище и извън него? Аз, мисля, че твърде малко знам.
Виж целия пост
# 1
Мисля, че знам в общи линии.
17-годишните сигурно правят секс и това не е "болка за умиране"  Wink
Но сега се тревожа, защото не се обажда. А отпрашиха на екскурзия  Tired
Рина8  ползвай мобилния си по-често  Peace
Виж целия пост
# 2
А навремето да не би твоите родители да знаеха?  Laughing
Нормално е да не знаем, колкото и да не можем да възприемем тази мисъл, но това е положението - децата порастват и лека-полека се откъсват от полата на мама.
Няма начин да ги вържем за себе си, нито пък можем да разчитаме на 100% на разума им. Тук може би родителите имат най-голяма нужда от подкрепата на обществото и най-вече на законодателната и изпълнителната власт. Ако никой не им продаваше алкохол и наркотици, нямаше да пият посред бял ден на публично място. Ако околните, вместо да цъкат възмутено "ние едно време не бяхме такива...", се обадят на полицията, която да задържи нарушителите на закона - и предлагащите, и консумиращите, нещата със сигурност нямаше да са такива.
Виж целия пост
# 3
Как Сийке - ние изпращаме нашите до магазинчето за цигари. Че ни е по-лесно  ooooh!
искаш да ми отнемеш удоволствието нали?
Виж целия пост
# 4
тц., не знам, защото и не ми казва, не питай много за да не те лъжат, казват хората. Горе-долу имам представа. Не мога да го променя.Не се и опитвам особено, опитвах преди, сега няма смисъл. Hug
Виж целия пост
# 5
Не всички продавачи са такива. В кварталното магазинче пред мен на два пъти се е случвало да искат личната карта на младо момиче, за да й продадат цигари. Единият път момичето се изниза без да си показва личната карта, но втория път се оказа, че е на 20 и на продавачката й стана неудобно, но всъщност беше права, защото момичето беше дребничко.
Сега се поуспокоих, но по обед не бях на себе си като прочетох как някои деца през целия първи учебен ден са пушили трева, пили...и изобщо. Но то не може да се преразкаже, а е твърде дълго да го копирам. Ако се ориентирам с функциите, ще се опитам да сложа линк
Не съм сигурна, че успях.
Виж целия пост
# 6
Първият учебен ден - алкохол, трева, празни приказки - абе, тъпо...

http://www.pisnani.com/article.php?V0b95e6ec=7&V92a2b5cb=1101

Сега вече трябва да е станало.
Мисля, че моето дете не е такова, но в тази възраст... може ли да бъде сигурен човек?...
Виж целия пост
# 7
Не успя. Но ако става въпрос за Тийнпроблем, недей да взимаш всичко за истина. Голямо надцакване пада там.  Mr. Green

ПП Упс, успяла си.

ППП Упс, упс, не си.


http://www.pisnani.com/article.php?V0b95e6ec=7&V92a2b5cb=1101
Виж целия пост
# 8
Младежите на 17 години са достатъчно големи, че да могат да се справят. Колкото и да съм била вятърничава на 17 години вече бях завършила гимназия, а на 18 работех. Така че няма какво да ги смятате за деца. По-проблемни са 14-15 годишните, които си мислят, че морето е до колене и са способни на всякакви глупости.
Виж целия пост
# 9
 ConfusedКакво им става на тези деца?! Как може на тази възраст да са толкова отегчени от живота,толкова скучаещи,толкова безсмислени......Надявам се силно ,че не всички са такива Praynig
Виж целия пост
# 10
Защото на болшинството не им се налага от 16-годишни да работят за прехраната или защото вкъщи са като на хотел, разглезени до умопомрачение. Те просто си живеят безгрижно и са се качили на главите на вечно заетите си родители.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия