очната линия

  • 16 036
  • 134






ДЕБЕЛА,ТЪНКА,ЧЕРНА,ЗЛАТНА - ОЧНАТА ЛИНИЯ ОТНОВО АКТУАЛНА
ВИЕ СТЕ Simple Smile КАКВО МИСЛИТЕ,КАКВА ИЗПОЗЛВАТЕ,КАК Я НАНСЯТЕ,ЧЕРНА ИЛИ ЦВЕТНА?
Виж целия пост
# 1
Аз много харесвам начинът по който изглежда окото с очна линия...за жалост не съм от най-кадърните и не мога да си слагам...пък и съм с паднал клепач и ми се размазва много бързо... Tired иначе...страшно много харесвам  Heart Eyes
Виж целия пост
# 2
Очна линия използвам само за вечерен грим,харесвам черна,нанесена тъничко.Използвам течна на Манхатън с твърда четчица.
Виж целия пост
# 3
Харесва ми, но от години не съм ползвала.
Виж целия пост
# 4
Много време не съм слагала,само молив,но ми харесва.
Виж целия пост
# 5
аз само 2-3 пъти съм слагала,сега тези месеци беше,веднъж ми сложи колежката и от там се почна,ама е сладурско Simple Smile само да нямаш кръгове под очите,че иначе става страшно Simple Smile
Виж целия пост
# 6
Много рядко слагам, чудесно подчертава окото ми, но е задължаваща. Не смятам, че очната линия е удачна за дневен грим.
Виж целия пост
# 7
Използвам я само вечер и то много рядко,само черна и тъничко!
Виж целия пост
# 8
Използвам, но не много често  Simple Smile
Харесва ми как стои на окото  Heart Eyes
Виж целия пост
# 9
Използвам черна, но я нанасям само по линията на миглите и така ефектът е по-скоро сгъстяване. Още не съм се усъвършенствала дотолкова,че да я сложа като на Гуен Стефани например, но ми допада за вечерен грим.
Виж целия пост
# 10
... Още не съм се усъвършенствала дотолкова,че да я сложа като на Гуен Стефани например, но ми допада за вечерен грим.

То точно на Гуен е по-лесна, защото е дебела. Laughing
На мен ми харесва съвсем тънката очна линия, но не мога да си слагам, а голямо мазане би паднало докато се науча... Tired
Виж целия пост
# 11
... Още не съм се усъвършенствала дотолкова,че да я сложа като на Гуен Стефани например, но ми допада за вечерен грим.

То точно на Гуен е по-лесна, защото е дебела. Laughing
На мен ми харесва съвсем тънката очна линия, но не мога да си слагам, а голямо мазане би паднало докато се науча... Tired

По принцип е така, но пък е и много по-лесно да залитнеш и да прекалиш с дебелината. Поне от моите опити все ми е прекалено дебело като че ли... Абе иска си майсторлък и твърда ръка Laughing
Виж целия пост
# 12
Имам, но като не мога да си я слагам така си стои. Иначе ми харесва тази съвсем тънка черна линийка, която стои доста естесвено, но аз оставам само с опитите си.
Виж целия пост
# 13
    Слагам си от години, май откакто си купих първите цветни лещи.  Laughing Много тъничко, като на първата снимка стои. Много повече ми харесва от черен молив, защото клепачите ми са мазни и след половин час вече се е размазал като на студентка след купон.  Crazy А с линията е бетон цял ден.
    Използвам на Голдън Роуз, с четчица. За съжаление посл. път като си купувах, ми дадоха в някаква нова опаковка и качеството е силно влошено. Дано успея да си намеря от старите, че иначе се налага да експерементирам нови марки.  Confused
Виж целия пост
# 14
Имам ,рядко ползвам, защото ме мързи да слагам. Иначе умея , а и на сини очи стои много добре, подчертатава ги. Ползвам на Голдън Роуз с твърдата четка. Издържа цял ден и не се размазва , за разлика от черния молив Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия