MOLIA, DAITE SUVET

  • 1 484
  • 8
Zdraveite, Mami!

Nai -nakraia i az da se prestrasha da pisha. Molia vi kajete mi dali moga da zaveda bebeto si , koeto e na 40 dena na riba s prespivane. Imame si cialostno oborudvane za kumping.
 Bulb  Shte mi se da podisha chist vuzduh.
Blagodaria vi!
Виж целия пост
# 1
Абе не виждам причина за да не го заведеш. След като си имате пълно оборудване няма от какво да се притесняваш. Пък и когато ти си спокойн и детето е спокойно Simple Smile
Аз мойте бубулечки ги изкарах на "света" едната след третият ден като се роди(тогава ни изписаха), а другата 6 часа след като се роди ( пак тогава изписани).И комшийките ми се чудеха не толкова, че бебетата са новородени и навън, ами на мене, че толкова бързо съм скочила на крака Grinning
Виж целия пост
# 2
На къмпинг... Не знам...По принцип аз съм много смела в това отношение - водих дъщеря ми на гости още на 6 дена, на сватба на 20 дена и на празнуване на Нова Година на 40 дена(сняг, минусови температури - в една къща на село). Но за къмпинг мисля, че не е много безопасно заради насекоми, животинки, а и времето не можеш да предвидиш.
Виж целия пост
# 3
Спред мен хич не се чуди, щом сте екипирани за подобни приключения. Само за сведение, на моя близка приятелка близначките бяха на по 40 дена, когато ги заведе на "Арапя" и стояха (е, на каравана - не на палатка) 1месец и половина - чудно им се отрази. Така че приятен риболов от мен!!!!!
Виж целия пост
# 4
Grinning ние заведохме Елина на 50 дена на море за 5 дена на палатка:)
няма страшно:) само дано е хубаво времето.....че да в хубава и почивката ви:)

УСПЕХ и хубаво време!!:)))
Виж целия пост
# 5
И да ни се похвалиш после колко много риба сте наловили Grinning  Wink  С една хубава "рибарска история"
Ех, как ми се ходи за риба
Виж целия пост
# 6
Можеш разбира се.
Щом имате цялостно оборудване за къмпинг, въобще не чакай.
Изведи бебка на въздух. Незнам от къде си, но в София в момента е 30 градуса на сянка.
Отивайте през почивните дни на хлад.
Виж целия пост
# 7
Ей, благодаря ви! Страхотни сте!
Виж целия пост
# 8
Цитат на: Honda
...а другата 6 часа след като се роди ( пак тогава изписани).


Защо толкова рано са ви изписали? Confused:
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия