БЛАГОЕВГРАД

  • 24 990
  • 297



Кои сме ние:

Фантичка - ПМГ випуск 1996, Технически Университет-София - 2001,  в момента живее в София, Дарина, Боряна
Marci - физика и информатика във ЮЗУ"Н. Рилски", родом от Кюстендил, Виктория
desi-r - VІІ СОУ"К.Шапкарев", ЮЗУ "Н.Рилски"спец ."право", Ана-Мария
Elenka - завършила спец."Информатика"в СУ,от Благоевград, Анна
Biridonchella - живее във Варна
darena - родом от Силистра, Боян
galiabalq
pathy 
SILVIA M
albena35
tammy®
Macinka
Danielle_n
lida -  8-мо ОУ, Икономи4еския Техникум, ЮЗУ
Tin4eto-mama
RAZMANOWA
Mariq
matoni
evita_fr
Мама Цоцоланка - мъж випуск МГ - 1987г., родом от Добрич, Рая, Вилизар, Йоан
jinjer_78 -  ЮЗУ - Право, родом от Чирпан, Асен, Кристиян
Just_VANIA 
bobi_i - живее в Кресна
rali4ka85 
Bory_V
klaris - родом от Плевен
anitsa
Jujavka - живее в Разлог, Теодора, Константин
nadia28 - Георги
Poli_S - завършила МГ, випуск 1992г., Симонета, Мартин
daniela-ch - Ивет
Аna2 - Румен
alex11 - родом от Кнежа, Алекс
wildgirl - ЮЗУ - Право, родом от Враца, Ивана
anii_ta -  живее в София, Теди
rossiam - Боби
bubalanak - завършила ПМГ випуск 01, Елена
iva_popovska - Никол
puhelota - завършила в ЮЗУ - предучилищна педагогика, родом от Кнежа, Анна
bobi_i - родом от Кресна, Силви
Андреа Селесте - завършила ЮЗУ, живее в София
djini - Георги, Тери
 



   




 coldЯнуари:
Алекс - 11.01.2007г. на alex11
Ивана - 12.01.2007г.на wildgirl
Андреа Селесте - 23.01.1984г. Андреа Селесте

 coldФевруари:
Вилизар - 02.02.0996г. на Мама Цоцоланка
Борислав - 06.02.1974г. на Фантичка
Ивет - 20.02. 2008г. на daniela_ch
Лъчезар - 24.02.1969г. на Мама Цоцоланка
Симонета - 25.02.2004г.на Poli S

 1swingМарт:
Елена - 01.03.2007г. на bubalanak
Ива - 01.03.1978г. iva popovska

 1swingАприл:
Елеонора - 01.04.1981г. wildgirl
Екатерина - 25.04.1977г. Фантичка
Асен и Кристиан - 26.04.2006г. на jinjer_78
Георги - 20.04.2006г. на nadia28
Мартин - 27.04.2007г.на Poli S

 1swingМай:
Боряна - 30.05.2004 на Фантичка
Анна - 30.05.    на Elenka

  Nature SunnyЮни:
Калина - 04.06.2001г. на Elenka
Мария - 04.06.    Biridonchella
Тери - 04.06.2005г. на djini
Теди - 29.06.2007г. на anii_ta

  Nature SunnyЮли:
Даниела - 17.07.1985г.  daniela_ch
Теодора - 29.07.2005 на Jujavka
Анна - 31.07.2005г. на puhelota

  Nature SunnyАвгуст:
Никол - 10.08.2000г. на iva_popovska
Даниела - 16.08.78г. Jinjer_78
Йоан - 21.08.2003г. на Мама Цоцоланка
Рая - 24.08.1999г. на Мама Цоцоланка

  umbrellaСептември:
Поля - 11.09.1974г.  Poli S
Силви - 13.09.2008г. на bobi_i
Еленка - 13.09.1976г.  Еленка
Георги - 17.09.1994г. на djini
Константин - 21.09.2007г. - на jujavka
Ема - 22.09.2007г. на anitsa
Диана - 27.09.1973г. Мама Цоцоланка

  umbrellaОктомври:
Деси - 01.10.1973г.  desi-r
Мариета - 13.10.1972г.  Marci
Боби - 20.10.2007г. на rossiam

  umbrellaНоември:
Румен - 07.11.2006г.на Аna2

 coldДекември:
Виктория - 17.12.2004г. на Marci
Ана-Мария - 17.12.2004г. на desi-r
Дарина - 18.12.2001 на Фантичка
Нина - 21.12.1978г. puhelota
Анелия - 30.12.1976г. djini


Предишни теми:
БЛАГОЕВГРАДски мами и деца заедно са на игра...(2)
Зима иде,вятър вее,Благоевград предколедно се смее!3
Вън е студ и люта зима,но Благоевградските деца обичат да играят на снега!4
Баба Марта се задава,пролет май че приближава!Благоевград№5 
Пукна прол … ;а!№6
Великден празник е голям,борят шарени яйца Благоевградските деца!№7
На балкан или море готви се да иде БЛАГОЕВГРАДСКОТО дете!№8
[url=http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=303881.0]Лятото дойде, а Благоевградското дете чака обещаното море №9

Море ще има или не,БЛАГОЕВГРАДСКОТО дете е винаги с усмивка на лице!10
Лятото минава вече,още плажче иска БЛАГОЕВГРАДСКОТО човече 11



Виж целия пост
# 1
Е браво страхотно оформление на новата тема smile3501 newsm10 smile3501
Диди,страхотна си имам още много да се уча от теб,наистина е великолепна темата много ми харесва първата страница така Hug
Виж целия пост
# 2
Чудесно начало на поредната темичка. Поздравления за Мама Цоцоланка и пожелания за успешен ден на всички, да няма болни дечица и всички да са весели:) newsm68
Виж целия пост
# 3
Добро утро,
да се разпиша и аз в новата тема. Мама Цоцоланка поздравления.  bouquet  bouquet  bouquet
Вчера следобяд бях по Струмско, да откарам една колежка след работа до тях и си мислех зе теб. Даже като минах покрай РУМа се поогледах ама книжарничка не можах да видя поне от колата, иначе щях да те посетя. Laughing
Благодаря ви за пожеланията за класа. За сега още са много ошашавени и изпълнителни, пък ще видим след няколко месеца като се поокопитят малко какви ще станат.  Wink А за екскурзии като знам каква отговорност е трудно ще се реша да ги водя. Grinning
daniela_ch кашля ли още малката. Да не е ларингит от влажното време? newsm78 Води ли я пак на доктор?
djini нямам време да ти звънна.  Embarassed Как изкарахте рождения ден? А как се чувства Жори в новото училище, кой му е класен?
Виж целия пост
# 4
Здравейте! Записвам се. Ние с Румен сме сополиви и пак сме си вкъщи. Но това да е.
Мамо Цоци, страхотна тема smile3501 smile3501 smile3501
Можеш да добавиш рождените дни (извинявам се за закъснението) - моят - на 2.05.; на Стефан - на 18.01.
Виж целия пост
# 5
здравейте,
едно малко момиченце - Ивана Миланова от Благоевград - е одобрено за лечение в Москва. Няма да преразказвам, затова ето думите на нейната майка:

http://ivanamilanova.org/index.php?option=com_content&view=f … age&Itemid=53

А тук има SMS номер за подкрепа:
http://mama.btv.bg/forum/viewtopic.php?t=10466&highlight=

Само ще допълня, че остават около 14 000 евро - не са толкова много и можем да ги съберем!

ДА ПОМОГНЕМ, БЛАГОЕВГРАДСКИ МАМИ!

P.S.Moже да се разпространи в скайп и icq - колкото повече - толкова повече ! Hug  bouquet
Виж целия пост
# 6
Здравейте
Ани,така се зарадвах като видях че си писала,но като прочетох ми стана толкова тъжно,защото вчера си говорихме със една приятелка от Чирпан и техните комашини имат детенце със такава болест на същата възраст и те ходели само по рехабелитации и нищо повече та аз пуснах смс за да помогна мъничко поне на това детенце за което приканяш да подадем ръка и някаква надежда за нея и родителите и,желая им успех! Hug
Виж целия пост
# 7
Дани, аз разбрах тази сутрин и от тогава съм като в полусън -  съвсем случайно една мама се свърза с мен, която дори не познавам лично, а съпругът й.
 А семейството на момиченцето са страхотни млади хора - познавам ги и двамата, но изобщо не съм допускала за драмата им.
Говорих с майчето на момиченцето - малката Ивана и се оказа, че ще успеят да отидат първия път, а им остават още два - дано се съберат парите дотогава.
Май няма толкова силни думи, които да се кажат в такъв момент....
Виж целия пост
# 8
Леле,така се разтроих някак си като си помислих за тези хора мъката им и детето,дано ще се моля за тях да се отзовът повече хора и да имат някакъв положителен резултат ,защото най-важното за всички е да сме живи и здрави всичко друго е суетаи за това напоследак аз винаги пожелавам първо това на хора и приятели и после всичко друго,защото ако нямаш здраве за да живееш нормално-просто нямаш нищо,,,,,,,,, Hug
Виж целия пост
# 9
Много е тъжно това! Пуснах и аз смс, ще кажа и на всички около мен да го направят. Виждала съм ги толкова често детенцето и майката по улиците, ако не се лъжа Марси ги познава. Дано се съберат паричките. Sad

На Мама Цоци, поздравления за темата  Peace Най-накрая една ведра снимка на града  Simple Smile
Виж целия пост
# 10
и аз пуснах един и казах на близки и те да го направят
и аз съм го виждала няколко пъти и така ми стана мъчно за това детенце....
и такива мисли ми  нахлуват в главата  Cry
и искам по бързо да си гушна моето

и както е написала аница в подписа си за чудесата
нека чудо се случи с малката Ивана и семейството и


мамо Цоцоланке и на мен много ми харесва обновлението
Виж целия пост
# 11
Ани, радвам се, че си разпространила инфото. Познавам майката на Ивана от няколко години - беше секретарка във Философския факултет, а имах там часове. После се засичахме по рехабилитациите - нали и при Румен имаше съмнения за хидроцефалия. Не ми е споделила, че събират пари, въпреки че наскоро се засичахме, но се надявам да успеем да помогнем.
Виж целия пост
# 12
Ана2, ние също се познаваме, но и на нас нищо не са споменавали - предполагам са приели болката само за себе си.

Пуснах теми из форума - в Благотворителни акции, в Клюкарника, в Родени 2006 и тук и силно се надявам да има подкрепа.

Извадих номерата на сметките от сайта на Ивана, за да е по-лесно, ако някой има желание да помогне.

Сметки

FIRST INVESTMENT BANK
Първа Инвестиционна Банка
Клон Благоевград, п.код 2700
Бул. „Св. Св. Кирил и Методи” №9
Тел. 00359 73 827706

ИВАНА ИВАНОВА МИЛАНОВА

BG19FINV91505103642368-EUR
BG51FINV91505103642374-USD
BG84FINV91505103642362-BGN

SWIFT CODE: FINVBGSF
София 1797, бул. „Драган Цанков” 37
REUTERS DEALING CODE: BFIB

SMS номер за подкрепа: 17777 с текст DMS IVANA
Виж целия пост
# 13
Много кофти история. Много ми стана зле като го прочетох, аз както обикновенно си поплаках, много ми става мъчно за такива дечица дори и да не ги познавам. Много са ми познати тези хора, но немога да се сетя от къде.
Къде живечт не че има значение, но се нервирам когто немога да се сетя от къде ги познавам.
Пусна и аз СМС и ще кажа на всикчи и те да пуснат, дано детенцето се оправи и всичко мине добре, без никакви спънки пред тях  Praynig Praynig Praynig

Марси, водих я днес пак при педито и тя пак я прегледа и ми каза че е с лке хрип (точно като при спазам), изписа и друг сироп да пие (Вентолин), но аз не го купих. Реших че ще се консултирам с мойта алерголожка и и се обадих. Тя разбира се ни прие и я прегледа и тя миказа същото, но поне ме успокои, че не е нещо сложно само трябва да проведем лечение и детето ще го израстне да нес е притеснявам. Сега ще я лекувам 5 дни и пак ще я отведа да я види, надявам се че ще е добре до тогава а и след това.
Лек ден на всички и да гушнете и цинкате дечицата от нас с Ивет  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 14
Добър вечер момичета
Аз преспах децата и реших да надникна тук преди да се захвана със извезването на имената на момчетата на кърпите им за ръце както ми поръча госпожата от детската градина Blushнезнам дали ще се справя аз шия гоблени ама това не съм правила,но ще се постарая, Naughty
Виждам че всички са съпричасни към болката на родителите на Ивана(момиченцето което не е имало до сега много късмет в живота дано за напред се подобрят нещата и се обърнат в нейна полза)искренно желая да се оправи и да ръсте нормално като нашите деца и да бъде щастлива Hug
Утре е петък колко бързо мина и тази седмица,желая ви лека и спокойна нощ!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия