Моля Ви да ми кажете къде мога да оставя дъщеря си на 1 г.за 1 ден?

  • 1 371
  • 11
Здравейте мами. проблемът ми е следния - налага ми се от време на време да ходя на работа за 1 цял ден. Това мже да се случи веднъж в месеца или 3 пъти. Всичко зависи от работата. Не мога да си намеря детегледачка на повикване и се обръщам към Вас за съвет - има ли частни клубове, ясли или забавачки, които да гледат деца така за по 1 ден от сутрин до вечер с хранене и спане, за да мога да я оставя от време на време. Живея в района на Красна поляна. Мерси предварително.   bouquet
Виж целия пост
# 1
Има детски клубове в София, където можеш да оставиш детето си. Знам със сигурност, че във "Всички звездички" в Лозенец гледат почасово и целодневно и деца под 2 г. Предполагам, че момичетата ще се включат и с други предложения
Виж целия пост
# 2
Виж тук: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=320726.msg8294270;topicseen#msg8294270.
Знам за клуб "Пепеляшка" в Света Троица. Нямам лични впечатления за него, освен как изглежда.
Виж целия пост
# 3
А малката ще се съгласи ли да стои сама при непознати цял ден? Завиждам ти... Laughing Моята така ще опищи всичко, че няма повече да я вземат. Сериозно, дали не можеш да я оставиш на твоя приятелка, която познава? Явно не можеш, щом питаш...Пък и ти, спокойна ли ще си така?   bouquet
Виж целия пост
# 4
Повечето клубчета, които предлагата почасово гледане на деца за цял ден, не осигуряват храна и не разполагат с леглова база за следобедна почивка. Предполагам, че ще трябва да обречеш детето си на ден без сън.
Защо просто не го запишеш на нормална ясла?
Виж целия пост
# 5
защо ад не можеш да намериш бавачка - някоя близка или позната по-възрастна жена?
Виж целия пост
# 6
Защо просто не го запишеш на нормална ясла?
А ми може жената да го е записала........ а  ако ли  не е с тази система кога ще и приемат детето .Знаеш  ли все  пак  моето е на 2 и половина и НЯМА МЕСТА особено за ясли  newsm78
Виж целия пост
# 7
Защо просто не го запишеш на нормална ясла?
А ми може жената да го е записала........ а  ако ли  не е с тази система кога ще и приемат детето .Знаеш  ли все  пак  моето е на 2 и половина и НЯМА МЕСТА особено за ясли  newsm78
Ми не е толкова "ПРОСТО" - сина ми чака за първа група и е 15 в списъка за детската ясла, на тридесет метра от дома ми. Работеща майка съм и съм извадила късмет, че ми помага майка ми.
Виж целия пост
# 8
Позната ми беше споменала за ... помощ от комшийка... ако имаш някоя съседка пенсионерка и й вярваш...естествено срещу заплащане...аз лично не съм го пробвала, защото моята ще се съдере от рев...а някоя приятелка или дори колежка...
Виж целия пост
# 9
http://www.niamakoi.com/rules.html
този клуб е добър, имат диван ъгъл на които да спи, водила съм малката  когато беше на 1г. и нещо, намира се на пазара на красно село
а в клуб Пепеляшка имат сгъваеми легла
http://www.club-pepeliashka.com/
Виж целия пост
# 10
 в люлин има новооткрит детски клуб, където гледаха едно детенце на 9-10месеца
видях, че има и кошарка. за храненето не знам подробности. намира се в спортния комплекс Сиконко. след малко ще ти прати координати, като си намеря брошурата
Виж целия пост
# 11
Няма ли начин татито да я гледа за 1 ден?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия