Гарниер Сенситив

  • 1 021
  • 11
Вече гледам по списанията, че правят реклама на тази серия.Вече ползвах мостра на боди лосиона, супер е.Към нея има и крем за ръце.Знаете ли дали има други продукти към тази серия и дали вече са я пуснали по магазините, ако може и цени.
Виж целия пост
# 1
и аз му хвърлих око на този лосион  Flutter от както гледах рекламата , ако някои го е ползвал да сподели впечатлението си  Hug
Виж целия пост
# 2
вчера видях серията в аптеката.Млякото за тяло струва 7-8 лв.
Моя приятелка от чужбина  каза,че го е ползвала преди лятото и от тогава не го сменя.много е довнолна,но нейната кожа е много чуствителна.
Виж целия пост
# 3
Да, определено млякото е супер.Вчера бях в Бонжура, но не видях тази серия.Имаше само предишната за суха кожа.В аптека Санита е доста добре заредено, може да проверя там.А крем за лице към същата серия има ли?
Виж целия пост
# 4
Млякото за тяло е супер-взех си го и съм много доволна Peace
Виж целия пост
# 5
Някой може ли да пусне снимка с лосиона, че моят свърши и се чудя какъв да си взема  Peace
Виж целия пост
# 6
Ще пробвам мостричката и ако ми хареса, ще си го взема.
Виж целия пост
# 7
ето снимка на лосиона http://beautycosmetic.biz/product_info.php?products_id=1455& … 1rmi6qf6epcvbdm95 има и описание на продукта, а също видях че има и такъв крем за ръце
Виж целия пост
# 8
Аз също ползвах мостра на лосиона и много ми хареса,с приятен и много лек аромат.
За сега май има само лосион и крем за ръце.
Виж целия пост
# 9
Ползвала съм тоалетно мляко , лосион и крем за суха кожа от всичките по 2 опаковки и съм мн доволна  Peace
Виж целия пост
# 10
Имам го ,доволна съм.  Simple Smile
Виж целия пост
# 11
Хич не ми харесва.. Sick Ползвала съм доста по-добре продукти.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия