ЛЮБИМ Фитнес Клуб

  • 9 210
  • 26
Мисля, че темата е много актуална и би била много полезна за много от момичетата тук.

През последните години се навъдиха зали и залички навсякъде (нещо, като Моловете, ама там лошо няма Simple Smile ) .
Има много места, които са под всякаква критика и такива, които са на отлично ниво, но пък няма кой да попиташ за съвет и всеки те гледа сякаш си "му изял закуската".
Да не говорим за цените... тук вече говорим за убийствени разлики и амплитуди!
А за фитнес инструкторите, дори и не ми се говори... има такива образи, които след една година блъскане в залата и се мислят за инструктори. Има и такива, които наистина разбират, но те са малко. Какво мислите Вие?

1. Споделете, кой е фитнеса, който в момента посещавате и защо сте го избрали точно него...
2. Използвате ли фитенс инструктор и дали сте доволни от него/нея. Ако не сте, ЗАЩО?
3. Какви са цените?
Виж целия пост
# 1
1. Спорт сити в кв. Редута
2. Имах си инструкторка, доста стрикта и ме държеше из късо.  Mr. Green
3. 6 лв беше тренировката, с мъжа ми си взимахме карта за 40 посещения, около 200 лв беше май.

Фитнесът е хубав, но на мен ми е малко далечко и за това се отказах да ходя. За последно бях на тренировка началото на м. юни. Оттогава никакъв фитнес и  никакви диети не съм правила.   
Виж целия пост
# 2
Темата е  newsm10 newsm10 newsm10
Виж целия пост
# 3

Мерси... Мерси... Мерси... Wink
Виж целия пост
# 4
1. Флайс- Пловдив. Харесва ми, защото:
- обстановката е приятна, чисто и поддържано е, има добра климатизация, съблекалня, баня и тоалетна- на ниво
- уредите са нови и достатъчно за моите нужди
- спокойно е, не е пренаселено, посетителите са културни, "простаците" и разните му малоумни навлеци и досадници са рядкост Crazy 

2. Ползвала съм инструктор и ми хареса защото:
- пича се занимаваше професионално с културизъм и според мен си разбираше от работата.
- не ме въртеше само по уредите, а ми показваше всеки път и различни упражнения със свободни тежести, както и т.нар. "мъжки" упражнения Laughing, накара ме да не се страхувам от лостовете и тежестите, винаги ме следеше дали правя правилно упражненията, говорихме си за всичко, свързано с фитнеса. Покрай него понаучих доста и сега се оправям и сама.
- и не на последно място- приказлив, чаровен, весел, усмихнат с клиентите.

3. Еднократно- 4 лв., с карта- по- евтино. Според мен напълно нормална цена.

Ще напиша какво НЕ ми харесва в други инструктори:
- наблюдавам ги как тренират жените и схемата е една и съща, знам я наизуст- общо взето кардио и еднообразно въртене по уредите в залата, бягат от лостовете и тежестите и делят упражненията на "мъжки" и "женски". Не говорят с клиентите, не обясняват, мързеливи, апатични.
Един моя позната беше ползвала инструктор и след няколко посещения при него, буквално я беше демотивирал да тренира, и тя се отказа. Тръгнал да и разправя, че ако искала да има хубаво тяло- да ходела да бяга на Гребната база, нямало смисъл да се блъска във фитнеса. Беше и казал, че жената трябвало да бъде жена, не и трябвало да прави мускули Shocked ooooh! Mr. Green А, и отделно и разправял как не бил тренирал от незнам си кога, ядял квото му падне, пиел и пушел като за световно, купонясвал и всяка вечер си лягал на развиделяване Mr. Green но въпреки всичко бил във форма, щото бягал всеки ден Crazy
Добрият инструктор според мен трябва да е за пример като спортист, да те мотивира, да си разбира от работата, да се интересува от новостите. Но според мен, както всеки работещ човек, трябва да е финансово мотивиран да работи, защото в един момент и на най- нахъсания ще му писне Peace
Виж целия пост
# 5
...
- наблюдавам ги как тренират жените и схемата е една и съща, знам я наизуст- общо взето кардио и еднообразно въртене по уредите в залата, бягат от лостовете и тежестите и делят упражненията на "мъжки" и "женски". Не говорят с клиентите, не обясняват, мързеливи, апатични.
Един моя позната беше ползвала инструктор и след няколко посещения при него, буквално я беше демотивирал да тренира, и тя се отказа. Тръгнал да и разправя, че ако искала да има хубаво тяло- да ходела да бяга на Гребната база, нямало смисъл да се блъска във фитнеса. Беше и казал, че жената трябвало да бъде жена, не и трябвало да прави мускули Shocked ooooh! Mr. Green А, и отделно и разправял как не бил тренирал от незнам си кога, ядял квото му падне, пиел и пушел като за световно, купонясвал и всяка вечер си лягал на развиделяване Mr. Green но въпреки всичко бил във форма, щото бягал всеки ден Crazy
Добрият инструктор според мен трябва да е за пример като спортист, да те мотивира, да си разбира от работата, да се интересува от новостите. Но според мен, както всеки работещ човек, трябва да е финансово мотивиран да работи, защото в един момент и на най- нахъсания ще му писне Peace
...
 Shocked Shocked Joy Joy ooooh! ooooh! Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост
# 6
За мен е много важно да е близо, все ми е тая дали там ходят известни или неизвестни, за мен не е място за свалки и запознанства Confused Тренирам с инструктор, избрах точно този, който има видимо най-малко мускули, но пък със сигурност са качествени. Голяма част от упражненията са натоварване със самото тяло и с гири, а не само по уредите.Тренировка 5лв, инструктор 5лв.Засега съм доволна Wink
Виж целия пост
# 7
1. Споделете, кой е фитнеса, който в момента посещавате и защо сте го избрали точно него...
Славия Спортес, в сравнение с предишния, който посещавах поради близост до офиса ми- в резиденция Лозенец, в Славия е доста по-комфортно, има разнообразни уреди, добра климатизация, удобни съблекални.

2. Използвате ли фитенс инструктор и дали сте доволни от него/нея. Ако не сте, ЗАЩО?
Използвам услугите Simple Smile на инструктура, него не Simple Smile. Много съм доволна, пак за разлика от предишната си инструктурка, но реална оценка давам след сравнението- преди не осъзнавах, че всъщност не работя във фитнеса, а само се "разхождам" (образно казано). Благодарение на работата си със сегашния инструктор осъзнах, че посещенията в залата трябва да се възприемат точно като работа с тялото- целенасочено, със система, с ясни задачи и пр.. Човекът освен това е професионалист, със съответното образование- а такива в БГ май не са много. Не ми натрапва мнението си, ерудиран е, изобщо- с една дума професионалист.

3. Какви са цените?
Инструктор-карта 45лв за 10 посещения, Фитнес- спрямо броя на посещенията една тренировка излиза м/у 3.30 и 5 лв. В сайтът има подробна информация.

Темата е добра Simple Smile, само леко структурата и не е мий тип, но се надявам да можем тук да обменим още мнения за този тип услуги Simple Smile  Peace Peace
Виж целия пост
# 8
1. Споделете, кой е фитнеса, който в момента посещавате и защо сте го избрали точно него...
Славия Спортес, в сравнение с предишния, който посещавах поради близост до офиса ми- в резиденция Лозенец, в Славия е доста по-комфортно, има разнообразни уреди, добра климатизация, удобни съблекални.

2. Използвате ли фитенс инструктор и дали сте доволни от него/нея. Ако не сте, ЗАЩО?
Използвам услугите Simple Smile на инструктура, него не Simple Smile. Много съм доволна, пак за разлика от предишната си инструктурка, но реална оценка давам след сравнението- преди не осъзнавах, че всъщност не работя във фитнеса, а само се "разхождам" (образно казано). Благодарение на работата си със сегашния инструктор осъзнах, че посещенията в залата трябва да се възприемат точно като работа с тялото- целенасочено, със система, с ясни задачи и пр.. Човекът освен това е професионалист, със съответното образование- а такива в БГ май не са много. Не ми натрапва мнението си, ерудиран е, изобщо- с една дума професионалист.

3. Какви са цените?
Инструктор-карта 45лв за 10 посещения, Фитнес- спрямо броя на посещенията една тренировка излиза м/у 3.30 и 5 лв. В сайтът има подробна информация.

Темата е добра Simple Smile, само леко структурата и не е мий тип, но се надявам да можем тук да обменим още мнения за този тип услуги Simple Smile  Peace Peace

Мдаа... и аз и моя приател тренираме там, но по-късно (към 8:00 вечерта), че е по-спокойно. Не сме сменяли фитнеса от 2001... моята оценка за фитнеса в скалата от 0-10 е 7... трябват им повече уреди и пространство!
Виж целия пост
# 9
SILAbg, сори за офф-а, ама пишеш в мъжки род, а в профила и под аватара си написал(а), че си жена  Wink, истината някъде по средата ли е, или едното е грешка  Peace?
(Аз ходя много рано сутрин, един единствен път отидох около обяд и това определено е нещото, което би ми занижило оценката за Славия Спортес- когато е пренаселена залата е абсурд да си направиш смислена, стегната тренировка, защото непрекъснато се чака за уреди. Освен това аз лично се изнервям от много хора Simple Smile )
Виж целия пост
# 10
SILAbg, сори за офф-а, ама пишеш в мъжки род, а в профила и под аватара си написал(а), че си жена  Wink

Simple SmileSimple SmileSimple Smile от тази седмица аз съм ангажирана с форума. Моите колеги, които всички са мъже, създадоха тук акаунта и до преди миналата седмица един от тях беше ангажиран с форума, но малко множко му дойдоха женските проблеми тук и го предаде в моите ръце... смених каквото можах в профила... Явно съм пропуснала някъде да променя профила Simple Smile
Виж целия пост
# 11
фитнес "Мдладост"
за съжаление Краси и Митко вече не са инструктори и това много се усеща.
много чисто
много хубави уреди
много приятна обстановка
хубави промоции и оферти
има си и недостатъци, като всяко нещо, но може би в друга тема ще се разпростра повечко.
Виж целия пост
# 12
http://www.theredgym.bg/ близо ми е до в къщи,чисто,много уреди,приятна обстановка. Използвам услугите на инструктор и за сега съм доволна. Peace
Виж целия пост
# 13
http://www.theredgym.bg/ близо ми е до в къщи,чисто,много уреди,приятна обстановка. Използвам услугите на инструктор и за сега съм доволна. Peace

Много добър фитнес... уредите са уникални и разположението на различните зали е както си му е реда по US стандарт ако трябва да го класирам с обща оценка от0-10 му давам 10!

Виж целия пост
# 14

може ли мнение за инструкторите във jk fitnes в овча купел,
защото се чудя между там и славия спортес

..........или атлетик в гео милев
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия