Са ли бащите на женски деца к.рв@ри, или не са

  • 2 616
  • 30
Говориме си с Лиса онзи ден и търсим доказателства, дали наистина  бащите на момичетата са к.рвари. Както тя твърди - според някои книги мъжките деца стават от раз , може и с един полов акт в месеца. Докато женските са си с постоянен ебешлък, па кога се закачи, закачи. Тоест, на курварите им е по-разредена семенната течност от много употреба и малките опашатковци не са толкова бързи (както ако са мъжки), а са устойчиви, загнездват се, чакат и майката зачева женско. В последствие обсъдихме и съфорумците тук и май ще се окаже вярно това твърдение...
Вие какво мислите по въпроса? Предполагам имате наблюдения и много примери....

Темата е петъчна, но я пускам днес за да може да се подготвим и утре да обобщим.
Виж целия пост
# 1
Доколкото схващам,дефиницията за к....ари не е точна.Тук става дума за редовен секс,но със собствената жена,нали така?

Докато женските са си с постоянен ебешлък, па кога се закачи, закачи.
А к...арят е нещо различно.Така че според мен темата не е формулирана правилно.
Виж целия пост
# 2
Тъкмо се канех да оспоря теорията и се сетих за Сопрано... Thinking
Виж целия пост
# 3
Докато женските са си с постоянен ебешлък, па кога се закачи, закачи. Тоест, на курварите им е по-разредена семенната течност от много употреба и малките опашатковци не са толкова бързи (както ако са мъжки), а са устойчиви, загнездват се, чакат и майката зачева женско.

Теорията ви издиша нещо  Thinking Нашата дъщеря стана от раз.
Виж целия пост
# 4
Чел ли си темата "Връща ли се?" Е, всичко се връща.
Който разпилява семе на млади години, му се раждат дъщери, да го събират.
Каквото сееш, това жънеш.
Виж целия пост
# 5
Не съм съгласна,то и за жените се говори,че ако имат момиче всичко им се връща..
Виж целия пост
# 6
Тоест, на курварите им е по-разредена семенната течност от много употреба
Куца ви теорията.
Ами при мъжките татковци със свръх либидо каква е концентрацията?
Що им се получават юнаците от раз въпреки честата употреба на инструмента?
Виж целия пост
# 7
Докато женските са си с постоянен ебешлък, па кога се закачи, закачи. Тоест, на курварите им е по-разредена семенната течност от много употреба и малките опашатковци не са толкова бързи (както ако са мъжки), а са устойчиви, загнездват се, чакат и майката зачева женско.

Теорията ви издиша нещо  Thinking Нашата дъщеря стана от раз.

Нати, станала е от раз, ама от твоя гледна точка. Защо си сигурна, че мъж ти не е разреждал семенна течност някъде?

Сега схвана ли?
Виж целия пост
# 8
според някои книги мъжките деца стават от раз ( погледнато от ъгъла на бащата - с един единствен полов акт), може и с един полов акт в месеца

С един, два или три пъти секс на месец не може да се забременее, ако можеше досега да сме с дете.Какви са тези глупости, дето ги разправяте.Аз съм чувала, че спортистите имат предимно момичета /може да е от анаболите /
Виж целия пост
# 9
Чел ли си темата "Връща ли се?" Е, всичко се връща.
Който разпилява семе на млади години, му се раждат дъщери, да го събират.
Каквото сееш, това жънеш.

Вълк, ти беше с две момчета, нали?

 Mr. Green
Виж целия пост
# 10
Аха, давайте  още доказателства за неверността на мъжа ми, че и нашата щерка стана от раз-довечера разпечатвам доказателствен материал от форума и отивам да му забивам клечки под ноктите Mr. Green
Виж целия пост
# 11
Баща ми не е спортист,по-скоро к****р,коет опак мое да се води тип спортист. Thinking
Обаче пък имам близък,който цял живот е бил с много жени, от както е с жена си,също не е спрял да  бъде с други жени постоянно,не си спомням период в който да е бил без любовница.Когато е имало такива,без да има сериозно любовница,пак спис различни. ooooh! И в същото време има две момчета,така че теорията .... издиша нещо.
Виж целия пост
# 12
С един, два или три пъти секс на месец не може да се забременее, ако можеше досега да сме с дете.
Имам спомен,че съм присъствала в часовете по биология,когато се говореше за тези неща,ама май съм дрямала.....newsm78 Колко акта са нужни все пак,за да се постигне оплождане,някой ще ме светне ли,че съм забравила?
Виж целия пост
# 13
Сливко, имаш дъщеря. Хвалиш ли се или се оплакваш?
Виж целия пост
# 14
Трябва оплождането да е в правилния момент и всеки ден да правиш секс, пак няма да стане.За доказателство - Искам бебе. Sick
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия