Кростренажор Орбитрек елит от ТОП ШОП

  • 3 579
  • 3
Здравейте, имам желание да си купя домашен кростренажор. Първоначално се бях спряла на уред с марката Кетлер, но в последствие размислих, защото първо е доста голям, а нямам излишно простраство в къщи и второ е доста скъп. Така стигнах до решението да си купя Орбитрек Елит на топ шоп. Гледах рекламата по телевизията, която със сигурност е преувеличена и има елементи от НЛП в нея, но все пак ме интерсува основно дали е качествен продукта. Дали ще издържи поне няколко години без да се раздрънка или да се счупи.
Моля, споделете какви уреди имате вкъщи и дали някоя от вас е ползвала въпросния Орбитрек Smile
Виж целия пост
# 1
newsm39 Аз го имам от много години /моят е по-стар модел, но си е същия уред като новия просто без обновения дизайн/ и съм много доволна. Определено рекламата е много пресилена, но ако се раздвижваш поне по 30 мин. ден ще имаш ефект. От една гледна точка уреда е добър за цената си - моят не се е разтропал въобще, а е на най-малко 7 години. И като качество и като резултати, които могат да се постигнат с фигурата определено е добър уред. От друга гледна точка зависи и колко и как тренираш, както и какъв хранителен режим спазваш. С Орбитрека и с диета за няколко месеца свалих 10 кг. Но това беше преди бременността ми, сега съм си   261uu и малко съм се запуснала, но пак ще почвам да въртя .........
Кетлер и останалите марки са професионални и също много ефективни и качествени, естествено и доста по-скъпи, но има много ментета в БГ, така че сама преценявай за кое да дадеш пари  Peace
Виж целия пост
# 2
Въпреки, че си единствената отговорила на запитиването ми мнението ти ми допадна и ще си купя уреда, пък къде ще го прибирам идея си нямам  newsm78
благодаря  Mr. Green
Виж целия пост
# 3
Благодаря за комплимента   bouquet

Все пак наистина не искам да правя реклама на уреда - нямам полза от това, просто споделих истинския ефект от него, както и кое си заслужава.... Simple Smile

Успех с покупката, и дано да ти е от полза както на мен  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия