Моля за съвет дали да отида на преглед.

  • 978
  • 15
Здравейте момичета, бременна съм в 34г.с.По-миналия  ден имах болки в корема и се обадих на док. и  той ми каза да отида днес да ме прегледа.Само ,че от вчера на обяд вече нямам болки и се чудя дали да ходя на въпросния преглед, щом болките отшумяха.Какво ще ме посъветвате?
Виж целия пост
# 1
Ами нищо не ти пречи да те прегледа за всеки случай.Все пак става въпрос за теб и бебето ти,едно презастраховане не е излишно.Така че -да,прегледай се!!!
Виж целия пост
# 2
Отиди на преглед нищо няма да загубиш само може да се успокоиш  Peace.
Виж целия пост
# 3
би трябвало да отидеш на лекар  за твое успокоение
Виж целия пост
# 4
Отиди за всеки случай Peace
Виж целия пост
# 5
Аз бих отишла Peace Винаги, когато мога се презастраховам, даже понякога съм крайна в мерките си за сигурност  Simple Smile Още повече щом става въпрос за малкото човече.
Виж целия пост
# 6
Отивай разбира се , аз не бих се поколебала и за миг , успех ти желая  Peace
Виж целия пост
# 7
Ами да, по-добре е да отидеш на преглед. Дори да няма нищо притеснително, мисля, че един преглед ще ти подейства успокоително.
И аз имах такива периоди на болка, която после отшумява, но на ехографа докторката виждаше контракции (въпреки че мен вече не ме болеше). Благодарение на това, че ги хванахме навреме, ми предписа нужните лекарства и до края на бременността всичко беше наред.
Виж целия пост
# 8
Отивай за да си по спокойна,щом докторът ти е казал да отидеш -не се колебай.
Пожелавам ти успех
Виж целия пост
# 9
аз също съм на мнение, че трябва да се прегледаш, по-добре да се презастраховаш  Peace и леко раждане   bouquet
Виж целия пост
# 10
Колко теми си пуснала?Отговорих ти вече в другата тема.
Виж целия пост
# 11
На твое място аз бих отишла на преглед.
Виж целия пост
# 12
Аз бих отишла Peace
Виж целия пост
# 13
Отиди за всеки случай Peace

И аз това бих те посъветвала Peace
Виж целия пост
# 14
Отивай за да си по спокойна,щом докторът ти е казал да отидеш -не се колебай.
Пожелавам ти успех
Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия