Хайде да направим поръчка от Preissturz

  • 3 993
  • 53
Потърсих такава тема, но не намерих и затова пускам нова. Хайде да се организираме и да поръчаме подаръци за малките пакостници и принцеси! Коледа не е толкова далеч, а и трябва да помогнем на джуджетата  Laughing!
Виж целия пост
# 1
Аз съм навита да помислим за Коледните подаръци.Даже вече започнах с подготовката.Но този сайт , който споменаваш не ми е познат.разкажи малко повече!
може ли да се види?
Виж целия пост
# 2
Аз съм навита да помислим за Коледните подаръци.Даже вече започнах с подготовката.Но този сайт , който споменаваш не ми е познат.разкажи малко повече!
може ли да се види?

Това е сайтът http://www.preissturz.at/ Има много играчки и са на добри цени - при всички случаи по-евтино от тук. Миналата година поръчвах оттам. Доставката е 19 евро. Като си избереш продукт и го вкараш в кошницата си, ти изписва колко дължиш. Всъщност има много по-просветени от мен и се надявам те да се включат  Party
Виж целия пост
# 3
Да, и аз влязох и сега го разглеждам!
независимо от размера на поръчката винаги ли е 19 евро доставката?Ако е така може наистина да се съберем повече хора.
Виж целия пост
# 4
Да, и аз влязох и сега го разглеждам!
независимо от размера на поръчката винаги ли е 19 евро доставката?Ако е така може наистина да се съберем повече хора.

Не зная какви са ограниченията за теци 19 евро. Аз точно затова си сложих в кошницата друг продукт, за да видя дали ще се промени цената за доставка и видях, че не се променя. Но сега не мога по никакъв начин да изтрия от кошницата си нежелания продукт, не ми се беше случвало такова нещо. Ако някой знае как става, да помага  Thinking. Цената за доставка не се промени де.
Виж целия пост
# 5
Тъкмо и аз се сетих за този сайт онзи ден,  и за Марияник също, без нея сме загубени Mr. Green на нея вече не й се занимава с поръчки. Може да поседим да видим дали друг някой няма да ни се върже за поръчка, и дано де Peace
Виж целия пост
# 6
Здравей, Ев4ок!
Помня те от миналата поръчка-наистина без нея ще ни е трудно, но се надявам да се появи достоен неин заместител!
 Peace
Виж целия пост
# 7
Ще следя темата. Ако се стигне до поръчка, може да участвам с 2-3 неща.
Виж целия пост
# 8
Аз точно затова си сложих в кошницата друг продукт, за да видя дали ще се промени цената за доставка и видях, че не се променя. Но сега не мога по никакъв начин да изтрия от кошницата си нежелания продукт, не ми се беше случвало такова нещо. Ако някой знае как става, да помага  Thinking. Цената за доставка не се промени де.

Просто в квадратчето за бройка напиши 0 и след това "neu berechnen" Peace
Виж целия пост
# 9
Аз точно затова си сложих в кошницата друг продукт, за да видя дали ще се промени цената за доставка и видях, че не се променя. Но сега не мога по никакъв начин да изтрия от кошницата си нежелания продукт, не ми се беше случвало такова нещо. Ако някой знае как става, да помага  Thinking. Цената за доставка не се промени де.

Просто в квадратчето за бройка напиши 0 и след това "neu berechnen" Peace

и така става,но пак изпразва цялата кошница,така че,наново трябва да се напълни
Виж целия пост
# 10
ev4o, привет  Hug,
аз не съм престанала да поръчвам,просто си правя индивидуални поръчки или комбинирам с приятелки,но от един друг сайт със страхотни играчки,така че Preissturz си остана само спомен ...Сега не бих се заела с тази сложна организация ...Нямам грам време.
И така за да ви улесня ще споделя моите впечатление :
1. Преди можеше да се плаща само по банков път,което натоварваше поръчката с такса банков превод-сега виждам че май може и с кредитни карти
2.като слагаш в кошницата ,наистина не се променя таксата доставка,но като имаш повече артикули получавам мейл - съжаляваме,но таксата доставка ви е....Явно след първите обемни поръчки ,които направихме са се усетили,че не им е много изгодно и става един пазарлък...Ужас....
3.Много артикули бързо се изчерпват и почват преговори за замяната им с други-аз така се напълних с доста ненужни играчки,които просто трябваше да избера ,за да заменя с неналичните.Върнах ви паричките,но си останах за моя сметка с купчина играчки.(но това не съм ви го споделяла)
4.Имат лошия навик по нещо да не слагат в кашона и после те разпъват на кръст ,о,ние май го пратихме ....,о добре ще ви пратим липсващите неща-демек де,пощите са виновни,но ние сме добри и...-но нали се сещате на мен колко нерви ми коства това.. #Crazy .За това нямам доказателства, мои мисли са,но не пропуснах да им ги споделя  Sick
5.Комуникацията е много тежка-като че ли няма отдел за работа с клиенти ,питаш ги нещо ,те не отговарят,а после-о ние не ви ли отговорихме и т.н. Не знам човек без немски език как би си комуникирал...
7.Да не пропусна и огромните кашони,които примъквахме с мъжо...
6..И за капак,на фона на всичките ми усилия,както ви бях споделила ,някой от вас реши,че чрез мен може да си зареди магазинчето  #2gunfire

Това е,аз наистина нямам грам време и нерви да се занимавам с такава организация...Но бих се включила,ако друг поръчва.Обещавам да не питам постоянно : "...Какво става? Кога ще дойдат? Защо се бавят?..."  Mr. Green
Успех !
Виж целия пост
# 11
Не съм била тук когато сте правили поръчките .
Искренно ти се възхитих , marianik !И за ентусиазма, и за отзивчивостта, и за здравите нерви...за всичко.
Така като чета май-няма да стане с този сайт!
Да потърсим друг!
Виж целия пост
# 12
ev4o, привет  Hug,
аз не съм престанала да поръчвам,просто си правя индивидуални поръчки или комбинирам с приятелки,но от един друг сайт със страхотни играчки,така че Preissturz си остана само спомен ...Сега не бих се заела с тази сложна организация ...Нямам грам време. Mr. Green
Успех !
marianik,  а кой сайт?  Mr. Green
Виж целия пост
# 13
ev4o, привет  Hug,
аз не съм престанала да поръчвам,просто си правя индивидуални поръчки или комбинирам с приятелки,но от един друг сайт със страхотни играчки,така че Preissturz си остана само спомен ...Сега не бих се заела с тази сложна организация ...Нямам грам време. Mr. Green
Успех !
marianik,  а кой сайт?  Mr. Green

Например този : http://www.kidoh.de/
или този http://www.leiselsbach.de/
от този също беше супер : http://www.erwinmueller.de/eshop/index.php?db_sess=8542e481c817d … op=em&ss_a=kb
Виж целия пост
# 14
А знаете ли някой сайт на английски?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия