за общински детски комплекс Варна

  • 4 110
  • 12
Искам да попитам мамите от Варна дали някое от техните деца посещава някоя от школите към Общинския детски комплекс. Интересувам се по специално за школата по плуване /дали става за 5 -6 год. дете/  и Школата по рисуване.
Виж целия пост
# 1
Здравей,
моята кака не посещава школата, но се свързах с тях и питах. Можеш да запишеш детенцето си на плуване само ако е в ОДЗ с басейн, от други градини не приемат, т.к часовете били през деня /раб. ден/. За рисуване не съм питала
Виж целия пост
# 2
Здравей,
моята кака не посещава школата, но се свързах с тях и питах. Можеш да запишеш детенцето си на плуване само ако е в ОДЗ с басейн, от други градини не приемат, т.к часовете били през деня /раб. ден/. За рисуване не съм питала

И какво, да не би да идва някой да ги взема да плуват някъде?


Дани, аз подадох молба за рисуване миналата година май, казаха ми че не сме приети в школата Mr. Green  bouquetКак и на какъв принцип става не знам.
Виж целия пост
# 3
Mimito , на мен миналата година ми казаха че местата са запълнени за школите по рисуване и балет още от предната година и спрях да се занимавам с тях. Вярно, че таксата е по-скоро символична, но мисля че те предварително са уредили близки и познати.
Дъщеря ми плува на басейн "Приморски", много съм доволна от треньорката и. Не е в много удобно за мен време, но се справяме-поне три тренировки седмично да има.
Виж целия пост
# 4
А какъв е този общински детски комплекс?
Виж целия пост
# 5
И аз не сам чувала за този общински детски комплекс,но моята приятелка (която също е мама )води един курс по рисуване в детски център АРЛЕКИН всеки четвъртък и доколкото знам се занимава с деца на такава възраст ако те интересува ПИТАЙ.  love001 smile3503
Виж целия пост
# 6
Много благодаря за отговорите, ще се поинтересувам и за Арлекин. А пък ОДЦентър е към община Варна и има различни школи за спорт, изкуство, които децата могат да посещават. Разбрах, че сега може да се запише детето, тъй като учебната им година започва на 01 октомври.
Виж целия пост
# 7
Ето повече за центъра, ако някой се интересува:
http://www.odk-varna.com/?cat=11
Виж целия пост
# 8
Dahlia, и ние ходим на градския басейн!И ние сме много доволни от нашата треньорка. Но на моето дете му стана студено вече и ги спряхме до другото лято Peace
Виж целия пост
# 9
Mimito, нашата треньорка каза, че топлели водата до 32 градуса, но аз се чудя дали да рискувам и да я закалявам, защото пак според треньорката "летните плувци не боледуват" или не.
Danito_t , ако се интересуваш от школа по рисуване моята приятелка е много доволна от тази, която се намира в бившата сграда на детския отдел на библиотеката (до Евангелистката църка срещу сладкарница Еделвайс).
Виж целия пост
# 10
Mimito, нашата треньорка каза, че топлели водата до 32 градуса, но аз се чудя дали да рискувам и да я закалявам, защото пак според треньорката "летните плувци не боледуват" или не.


И нашата треньорка така казва, но пак тя сама ми каза че моето дете му е студено и ще е против здравето му да продължаваме с тренировките. Сега ще тренираме в ДГ, а лятото пак ще сме на басейна. Ако догодина е готов ще тренираме и зимата!Но на него не му е комфортно, на 15 тата минута посинява и почва да трепери. Не става така!
Виж целия пост
# 11
И аз не сам чувала за този общински детски комплекс,но моята приятелка (която също е мама )води един курс по рисуване в детски център АРЛЕКИН всеки четвъртък и доколкото знам се занимава с деца на такава възраст ако те интересува ПИТАЙ.  love001 smile3503
Ако може координатите на този център Арлекин или на приятелката Ви, защото доколкото си спомням синът ми в градината беше точно при тях по рисуване и бях доволна.
Виж целия пост
# 12
Ето координати на Арлекин
http://www.arlekinart.com/artcenter/index.php?lang=bg&m1=7
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия