Нужна ли е сокоистисквачка??

  • 5 153
  • 82
Здравейте,, искам да се допитам до всички мамчета....

Намира ли приложение сокоистисквачката във вашата кухня??? И ако е да за колко време ви е нужна??? Откога давате сокчета на дечицата си???

Интересуваме дали да си купувам????
Виж целия пост
# 1
Нашата я пуснах 3 пъти Crazy стоя неизползваема в шкафа сума ти време и накрая я продадох.
Сокове не съм давала, агресивни са към стомаха, още повече на бебе. Само пресни плодове, като порасне Peace
Виж целия пост
# 2
ами аз доста сокчета давах , но рендосвах плодовете и ги стисках  Crazy  сокоистисквачката съм я ползвала броени пъти - като бързам
Виж целия пост
# 3
зависи от детето дали ще харесва сокове  със  големият ми син я ползвах всеки ден той пиеше много сокове  а със малкия един или два пъти я пуснах той не харесваше въобще сокове
Виж целия пост
# 4
Захраних със сок сина ми, когато беше на 2 месеца (не ме линчувайте) и ползвах сокоизтисквачка докато стана на 4 месеца всеки ден, после започнах да давам готови сокове на Хип!
Виж целия пост
# 5
Моята сокоизтисквачка е на има-няма половина година и е пускана 2 пъти...  Crossing Arms А е страхотна! Имах големи амбиции и май само с тях си останах... Мисля обаче, че си е индивидуално и въпрос на навик. Никога не е късно да си създадеш нов.  Peace Но наистина ще трябва да поизчакаш, ако искаш да даваш сокчета на детето.  Hug
Виж целия пост
# 6
Сокоизтисквачка ползвам от около месец.
Правя сок от ябълки,круши,моркови и друго каквото имам.
Редувам сок от цитруси и сок от сокоизтисквачката.
Детето ми много обича пресни сокове и гледам всеки ден да му давам.
Виж целия пост
# 7
Имам, но не я използвам често. Не е кой знае колко необходим продукт, поне в моето семейство. Детето ми яде всякакви плодове, което според мен е по-добрия вариант.
Виж целия пост
# 8
нямам и не ми е трябвала . Соковете съм ги правила като рендосам плодовете и ги изцеждам Peace
Виж целия пост
# 9
Известно време ползвах всекидневно сокоизстисвачката. Дъщеря ми обича сокове и пие в големи количества. Откакно научи сокчетата в кутийки, не я ползвам. Домашните плодове й ги давам така, не ги правя на сок.
Рендосването е доста трудоемка работа, особено, ако детето пие повече сокове.
Виж целия пост
# 10
Нямам и така и не ми потрябва. Като бебе не съм му давала никакви сокове, сега също избягвам, а когато го правя, купувам готови.
Виж целия пост
# 11
Имам я от много време и съм я използвала милион пъти, ползвах когато бях бременна, ползвам я сега и си правя сокчета с ябълки и моркови - увеличава кърмата, а и за бебка, правим сокчета и на племеника ми когато дойде на гости, въобще много ми влиза в употреба. Не разбирам защо хората я ползват само да правят сокчета на бебета
Виж целия пост
# 12
До сега не сьм я ползвала нито ведньж EmbarassedНа Денис не му давам още сокове,но ако реша да му дам ще я изкарам Wink
Виж целия пост
# 13
Ох,ако си купиш те чака едно голямо миене дори и една ябълка да пуснеш вътре трябва да миеш,да разглобяваш да сушиш частите пак да сглобяваш,на мен ми е по лесни с рендето.
Виж целия пост
# 14
Сокоизтисквачката работи всеки ден в моята кухня-това е един от най-важните уреди в моят живот з а сега.Давам сокчета от 4 месечна и до сега отказва някои от плодовете във вид на плод,затова се принуждавам да давам сок,за да поема витамини-ами полезен уред ми е много.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия