За Коледните картички.

  • 19 667
  • 363
Момичета може да кажете,че е рано но остават още 98 дена до Коледа и ще минат бързо та въпроса ми е ще се организираме ли пак за размяна на коледни картички.По-добре да се организираме по-рано за да няма останали  без картичка.Аз си пазя адресите от миналата година само трябва да се види дали някой не си е сменил адреса.
Поздрави Peace
Виж целия пост
# 1
aniji, и аз си мислех наскоро за Коледните картички Grinning Именно защото доста картички не успяха да пристигнат по предназначение миналата година, тази можем да се организираме на време. А може и нови момичета искат да се включат в размяната.
За адресите може да ползваме отново блогът, който Мистик беше направила миналата година Thinking Така, всеки може сам да си редактира адресът ако е сменен.
Виж целия пост
# 2
Аз сьм пьрва Party Party Party Party Party Party Party.Това Ще ми е 4 година Party Party Party
Аз си смених адреса.А не може ли да направим както беШе миналата година ,да си напиШем адресите в страница в интернет,...така беШе много по лесно?,.
Виж целия пост
# 3
АдаШке а какъв е адреса на блога ? Rolling Eyes
Виж целия пост
# 4
И аз съм за! Беше много вълнуващо миналата година! Адреса ми е същия.
Виж целия пост
# 5
Адресът на блогът. Сега се отварят някакви снимки, но не и блогът. За целта се влиза с парола и се отваря блог с 44 отговора(адреса). Паролата можем пак да си я пращаме на лични Thinking
Виж целия пост
# 6
Доста адреси заминаха т.е всички със стария компютър, т.е започвам отначало. Запис.
Виж целия пост
# 7
Аз съм за. Обаче моят адрес вече не е същият. Ще вляза в страницата мултиплай и ще го коригирам. Нека иначе си остане такава, така са ни спретнати адресите. Който е нов, ще е хубаво да се запише и така.  Grinning

Сега ще се пробвам да вляза там  Wink
Виж целия пост
# 8
Аз вече пробвах Mr. Green Става, стоят си адресите ни.
Виж целия пост
# 9
Много обичам коледни картички Embarassed Всякакви картички. Heart Eyes

Ще обясните ли схемата? първия праща на втория, втория на третия, така ли? Или как?
Записвам се!

Чудесна инициатива!
Виж целия пост
# 10
Много обичам коледни картички Embarassed Всякакви картички. Heart Eyes

Ще обясните ли схемата? първия праща на втория, втория на третия, така ли? Или как?
Записвам се!

Чудесна инициатива!

На блога на който трябва да се изнамери паролата са пуснати адресите на някой от момичетата във форума влизаш и си избираш на кого да пратиш картичка пускаш си адреса и който реши ти праща.Аз миналата година пуснах на всички и получих от всички за което ако не съм благодарила миналата година благодаря сега.Колкото по-рано се организираме шанса да получиш повече картички е по-голям.Бях си ги наредила пред камината тази година ще пусна и снимки.
Виж целия пост
# 11
aniji, да ти пусна ли паролата на ЛС?
Сайтът го има в по- горен пост, който иска паролата ще я пратя лични Peace
Виж целия пост
# 12
Точно днес си мислех за коледните картички  Heart Eyes
Ровех из служебния архив и се натъкнах на кашоните с коледна украса.
Мнооооооооооого обичам Коледните и Новогодишните празници..
Чакам детайли на лични  Flutter

aniji,
възползвам се да те питам тук...
По Шотландско, където живеех преди, на Коледа, всеки подготвя за колеги и съседи
картички и ги пуска по пощенски кутии, оставя в локърите, в кантина или на бюрото.
Та като казах, че днес си мислех за картички..., се чудех, дали и тука е така,
по нашия/новия ми край-Нотингамско?  Да знам, да се подготвя...
Виж целия пост
# 13
О, още една "мома англичанка" се присъединява към нашата скромна английска агитка. Златна, при нас картичките си ги давахме една на друга.
И аз пак съм на линия за картичките. Адреса ми е същият. Като понаправите промените ще си поискам паролата (всъщност Милена същата ли е от миналата година?)
И ако може за известно време да се закове темата, че миналата година имаше даже и сърдити, че късно се включили и не получили веднага картички.
Виж целия пост
# 14
Моми4ета пратете ми паролата и на мен ,4е не я помня от миналата година а ,си смених дреса и искам да го променя и там.

Аз сьЩо пратих на вси4ки и от вси4ки полу4их Flutter.
Толкова е коледно това на4иняние Joy Sunglasses Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия