В кое време ви се иска да живеете?

  • 4 478
  • 119
Няколко реплики ми навяха мисълта да пусна тази тема Simple Smile

Много ми се живее през онези години в Америка!


И на мен ми се живееше по едно време в Ню Йорк по времето на сухия режим, но ми мина бързо бързо

Aз пък искам да живея прз 20-те години на 20 век в Лондон. Ще прескачам до Новия свят с кораб.

Кое е вашето време? Опишете го, разкажете, помечтайте си!
Виж целия пост
# 1
Тъй като съм щастлив в това си време не ми трябва засега time machine... или де да знам, може само да намина в някоя епоха да поразгледам...  Whistling
Виж целия пост
# 2
В друго време, в друг свят.
Искам да живея в приказка.
Виж целия пост
# 3
      Времето от романите на сестрите Бронте например-"Джейн Еър"-това съм аз. Laughing
Виж целия пост
# 4
През императорската епоха, присъствайки на гладиаторските борби.
Виж целия пост
# 5
Не ща да живея в никоя епоха без интернет hahaha

Иначе бих попътувала в много епохи. Най-вече по Христово време в Израел. При древните маи. При египтяните. При атлантите.
Виж целия пост
# 6
Моето време още не се е случило. Нищо в миналото не ме влече.
Времето когато ще се лети свободно в Космоса е моята мечта. Ако човек постигне това, значи много от останалите мечти е могъл да сбъдне. и с много неща да се пребори ...
Виж целия пост
# 7
......
Кое е вашето време? Опишете го, разкажете, помечтайте си!
Искам да живея във времето, в което съм богат и неизвестен.
Мечтая си  Simple Smile
Виж целия пост
# 8
 Не искам да живея в друго време за постоянно.Ще ми се да мога да прескачам до древността- Рим (там бих се позабавила доста, много ме влече), Китай, Гърция, Египет.
Виж целия пост
# 9
много драпате за древноста, но едва ли би ви харесала мизерията ...
бих желал да седя на верандата и да гледам залеза на земята ... но не знам кога ще да е това ...
Виж целия пост
# 10
Във времето на Адам и Ева - искам да знам какво е да си единствената жена на света. Laughing
Виж целия пост
# 11
Искам да живея през Средновековието в Англия.

Също в Америка през 50-60-те години.
Виж целия пост
# 12
Много и различни периоди ме влекат, така че бих попътувала доста из времето, но без да се заседявам много-много.
Ако все пак трябва да се устроя трайно... Бих искала да съм в активна възраст по време на Априлското въстание и Руско-турската война; след това бих искала да съм в активна възраст за Октомврийската революция и по време на Втората Световна. Размирните времена са ми по-интересни (то не че има много не-размирни времена в историята на човечеството...).
Виж целия пост
# 13
Много и различни периоди ме влекат, така че бих попътувала доста из времето, но без да се заседявам много-много.
Ако все пак трябва да се устроя трайно... Бих искала да съм в активна възраст по време на Априлското въстание и Руско-турската война; след това бих искала да съм в активна възраст за Октомврийската революция и по време на Втората Световна. Размирните времена са ми по-интересни (то не че има много не-размирни времена в историята на човечеството...).

едва ли имаш на идея за какво си мечтаеш ...
Виж целия пост
# 14
Времето не бих сменила. Бих сменила мястото.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия