килограми

  • 1 137
  • 14
кажете как да не стана лоена топка до 9месец.сега съм в4 и съм качила 1.5кг.висока съм 1.66 и бях 51.5кг сега съм 53кг
Виж целия пост
# 1
Храни се здравословно, избягвай много сладкото и тестеното, движи се и мисли само за хубави неща. Лека бременност Peace
Виж целия пост
# 2
Не се шашкай толкова де....все пак за 4м си качила 1.5кг
Яж повече плодове,зеленчуци и месо.Умерено яж сладки и тестени неща
Лека и безпроблемна бременност Hug
Виж целия пост
# 3
В никакъв случай не спазвай диети,момичетата са ти казали от всичко по малко,и не вярвай на това да ядеш за двама,то бебето си взима необходимото,важното е да е здравословно,лека бременост  preggo  bouquet

Ако искаш погледни тук http://www.letsgym.com/2008/09/18/pregnancy-eating-plan-part-one/
Виж целия пост
# 4
Аз до четвъртия бях качила 10!!!Ей така се става лоена топка, ти няма да станеш, споко!
Виж целия пост
# 5
Благодаря ви за обнадеждаващите мнения и добрите пожелания. newsm10
Виж целия пост
# 6
Първото, което ми идва наум,  е да не ядеш по схемата, препоръчвана от всеки втори/баби, роднини/, че трябва да ядеш за двама. Но то си е малко и до ген напълняването по време на бременност. Аз и втория, и третия път си казвах "Този път ще внимавам!" и наистина внимавах, но пак си качих по 20 кг.  Laughing
Виж целия пост
# 7
Полудявам като знам,че ще напълнея.пишете как е или как е било при вас защото аз от мислене,че ще съм дебела не мога да ям
Виж целия пост
# 8
angelina_an  стига си мислила само за напълняване....то е неизбежно-важното е да качиж в рамките на нормалното.Сега единствената ти грижа е здравето на бебчо,а за да му осигуриш това трябва да си спокойна Hug
Виж целия пост
# 9
избягваи тестеното и сладките неща  Peace  въпреки че на мен само такова ми се ядеше  ooooh!
Виж целия пост
# 10
Всъщност хапвай си от всичко, но умерено. Не се тъпчи.
Виж целия пост
# 11
Ограничавай тестено и сладко. Аз качих 18 кг., но всичко свалих и станах отново 48 кг.
Виж целия пост
# 12
Ограничавай тестено и сладко. Аз качих 18 кг., но всичко свалих и станах отново 48 кг.

Доро,   smile3501 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501
Нямам думи -страхотно!
Как ги свали
Виж целия пост
# 13
А аз само в родилното "оставих" 13 кг., ама то с тяхната храна.... ooooh!
Виж целия пост
# 14
благодаря,че ме обнадеждавате,много сте мили.Кажете сега и нещо за стрийте,че гърдите ми са станали като балони и после като спаднат...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия