Хапче за памет?

  • 45 090
  • 14
Имаше едно такова хапче - за подобряване на паметта. Спомням си преди години една позната го взимаше, но не мога да се сетя за името му...
Дали някой знае нещо?
Виж целия пост
# 1
Сещам се за гинко билоба. Подобрява кръвообращението и засилва паметта
Виж целия пост
# 2
Ноотропил?
Виж целия пост
# 3
И аз за Гинко Пилоба се сещам доста го рекламираха по едно време.
Виж целия пост
# 4
Предстои ми доста тежък изпит - без да преувеличавам е половината материал от изпитите, на които съм се явявала през годините. Материята е обемиста. Иска ми е в края - като правя преговора, да пийна нещо, което ще ми помогне да запомня и някои от по-сложните хипотези (уча право Simple Smile ).  Те квесторите за преписване следят, не за допинг Wink
Да се оправдая - не съм почитател на използването на медикаменти без да са ми нужни. Положила съм 40 изпита и кусур и не съм ползвала. Но сега ми се иска да взема този от първия път и ужасно много се притеснявам Sad  - ще ми се да си помгна малко.
Нещо в тоя ред на мисли да препоръчате...да сте ползвали...  Embarassed
Виж целия пост
# 5
Мисля че Фитин се казваше хем е билково хем върши работа,но за по-сигурно питайй в аптеката.
Виж целия пост
# 6
МЕНТАТ
Виж целия пост
# 7
Виж целия пост
# 8
Мое лично мнение е,че трябва да се пита или лекар,или аптекар Wink. Никога няма да взема да пия хапчета,че някой ми казал нещо. Ако искаш мога да питам аптекарка,която ми е много близка. Макар че в този случай си противореча с предното твърдение,защото и аз съм някоя си за теб  Laughing
Виж целия пост
# 9
В случая какво ще се вземе зависи оттова кога е изпита,т.е колко време има до него. Ноотропила и всички като него, гинкото и ментата, за да подействат трябва да се поччнат поне 2 месеца преди изпита. Последните две са хранителни добавки и действат бавно. Ноотропила си е лекарство, но начина му на действие изисква дълга употреба. Аз лично бип препоръчала фитин месец преди това, може и по време на цялото четене и витамини. Витамините могат да се комбинират и със сарженор. Това ампулки за пиене, които съдържън аргинин и са за физическа и психическа умора и категорично няма да навредят.Успех на изпита.
Виж целия пост
# 10
На мен ми препоръчаха Фитин, ама не бях редовна ли, или съвсем съм изгубила тренинг - нищо не ми влезе в главата  Joy
Виж целия пост
# 11
Мое лично мнение е,че трябва да се пита или лекар,или аптекар Wink. Никога няма да взема да пия хапчета,че някой ми казал нещо. Ако искаш мога да питам аптекарка,която ми е много близка. Макар че в този случай си противореча с предното твърдение,защото и аз съм някоя си за теб  Laughing
Аз също имам близка аптекарка, но все пак реших да се допитам първо до вас Simple Smile  А колкото до лекарите - аз на тях им имам толкова вяра, че след препоръка или рецепта се прибирам, ровя в нета (особено bg-mamma Simple Smile  ) и чак тогава изпълнявам Simple Smile

Този "Фитин" май звучи най-добре   newsm78

Ще ида във вторник до моята приятелка аптекарка и ще се консултирам с нея.
Харесва ми да разполагам поне с няколко имена преди да питам и както винаги ги получих от вас Simple Smile 
Благодаря, момичета   Hug
Виж целия пост
# 12
Цинаризин който има ефект върху мозъчното кръвооросяване Peace Може и комбинирания препарат -фезам /пирацетам+цинаризин/ Хомеопатията трябва да се взима поне 2 месеца за да има ефект. През моето студентстване, цинаризин се пиеше по време на сесия Mr. Green
Виж целия пост
# 13
Мисля че Фитин се казваше хем е билково хем върши работа,но за по-сигурно питайй в аптеката.
Фитина на билкова основа ли е?
Виж целия пост
# 14
Ноотропила е сериозно лекарство и в никакъв случай не го вземай без консултация с лекар!
Тези на билкова основа са по-безобидни. Можеш да ядеш орехи, по няколко всеки ден в продължение на поне двайсетина дни, за да има ефект. Те също усилват паметта. Успех на изпита!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия