бременност и вирус

  • 667
  • 10
Здравейте, знам че темата не е за този форум , но тук винаги съм получавала отговори.  И така мисля че ме хваща някакъв вирус, гади ми се, боли ме глава и имам разтройство/ абе пълна картина/. Моля  някой  да ми препоръча някакви  домашни лекове  Praynig
Виж целия пост
# 1
На мен са ми препоръчвали хомеопатични и по-точно Осцилукокцинум при мен действаше.
Виж целия пост
# 2
аз преди 3 седмици пиех осцилококцинум, за разстройството пиех ентерол. Peace предписват на кърмачета и малки деца и хидрасек, който е същевременно и против гадене.
Виж целия пост
# 3
И аз знам, че можеш да пиеш хомеопатични-осцилокопциум.А за разтройство знам , че запичат компот от дренки
Виж целия пост
# 4
За разтройството са те посъветвали - дренки.
А при първите признаци на разболяване на някой в къщи правя следното:
Изстисквам сока от 1 лимон.В една купичка слагам 4-5 суп. лъжици мед да се разтопи добре на водна баня.След това прибавям и сока от лимона и бъркам докато се получи хомогенна смес.Това трябва да се изпие в рамките на 1 час.
Можеш да си го правиш два пъти на ден.Аз на малкия го разделям на две и му го давам на два пъти, но за себе си правя цяла доза по два-три пъти на ден.
Бързо оздравяване  Peace


Виж целия пост
# 5
megi78  според мен най добре е да отидеш на лекар. ....Против съм тези самолечения Wink
 
 
Виж целия пост
# 6
За разстройството оризова вода-слага се ориз да поври малко, охлажда се водата и се пие.
Медът може да разслаби допълнително, не го препоръчвам в този случай.
Виж целия пост
# 7
Благодаря на всички Hug,
Виж целия пост
# 8
На мен много ми помага изтискан лимон с лъжица мед-бъркам и пия няколко пъти на ден Peace
Виж целия пост
# 9
На мен много ми помага изтискан лимон с лъжица мед-бъркам и пия няколко пъти на ден Peace
И на мен същото ми помага
Виж целия пост
# 10
Миналата седмица бях по същия начин 3-4 дни. Казаха ми че е някакъв вирус сега и съм се обезводнила. Пиех 4 пъти на ден прахчета смекта и чай от шипки. Яж препечени филии и варени картофи докато ти мине разстройството. Аз бях няколко дни така и изведнъж ми мина. Първия ден имах температура и пих парацетамол Peace Бързо оздравяване Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия