ЧХГ 4,72 при референтни 0-2,0 как да тълкувам?

  • 3 639
  • 36
ЧХГ извън референтни граници 4,72 при референтни  0-2,0 как да тълкувам?


Момичета, който ги разбира тези неща да пише, че аз само гадая.
Виж целия пост
# 1
Това не е ли положителен тест Whistling
Виж целия пост
# 2
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=8236.0  Ети,виж тук дават че над 5 е бременност,но дано при теб е станало по късно оплождането и затова да не е отчело вярно.Стискам палци да си бременна,миличка!
Виж целия пост
# 3
 Peace
Виж целия пост
# 4
Да над 5 е положителен.Ами ако няма бременност не трябва ли да е много по ниско или 00?Струва ми се че е положителен на Ети,все пак е почти до 5.
Виж целия пост
# 5
момичета, мерси за отговорите.

аз се успокоявам с факта, че днес ми е 12 ден след овулация - може би има за кога да се покачва.

но ако някой е по - наясно с тези неща да пише.
Виж целия пост
# 6
Аз не мога да разбера какви са тези референтни граници от 0 до 2. Какво е това - в тези граници е отрицателен ли? Или положителен?

не знам за тестовете за бременност, но по принцип всяка лаборатория работи със свои реактиви и съответно свои мерни единици и референтни стойности. Дали при тези тестове е така не знам...мисълта ми е, че ако границите са 0-2 отрицателен, ясно е, че над 2 е положителен.
Виж целия пост
# 7
Аз не разбирам от стойности,но се включвам със стиснати палци Peace
Виж целия пост
# 8
Над референтните стойности е, би трябвало да е положителен теста  Hug

Стискам палци Ети     bouquet
Виж целия пост
# 9
Повтори теста в същата лаборатория.Ако стойностите се покачват,работата е ясна   preggo
Виж целия пост
# 10
Повтори теста в същата лаборатория.Ако стойностите се покачват,работата е ясна   preggo
Подкрепям напълно!Пусни втори тест 48-72 ч. след първия.Стойностите ще са удвоени/утроени/ при налична бременност.Стискам палци!
Виж целия пост
# 11
отново благодаря.

явно ще трябва да го повторя.
Виж целия пост
# 12
и според мен е положителен  Peace стискам палци да е това което искаш
Виж целия пост
# 13
Стискам палци fingerscrossed
Виж целия пост
# 14
Теста си е напълно положителен,ако в понеделник стойността е двойна,значи нещата вървят добре,според мен си го пуснала рано,но място за чудене няма HugТихичко честито  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия