Кога започнахте да миете зъбките?

  • 2 334
  • 66
Понеже забелязах, че има родители, които не мият редовно зъбките на децата си исках да попитам просветените, кога започнахте миенето на зъбките на вашето дете? По принцип съм чувала, че грижите за това започват от първото зъбче, но не съм го наблюдавала при познати за съжаление Thinking
Виж целия пост
# 1
Ние мием зъбките откакто станаха 8 около една годинка горе-долу приблизително.
Виж целия пост
# 2
Иска ми се да ги мием вече (15 зъба, 1 год и 10 мес), но синът ми много буйно се противи, така че четката засега ни е само играчка.
Виж целия пост
# 3
ние започнахме да мием от както станаха 4 зъбчета , сега ги мием от време на време с 300 зора  ooooh!  надявам се този период да отмине по-бързо и да не се противи толкова  Praynig
Виж целия пост
# 4
Не помня точно за голямата дъщеря, но малката е на 1г.7м., сега има 10 зъба, копира от сестра си още като бяха 5-6 Laughing...с голям ентусиазъм дъвче четката....
Виж целия пост
# 5
Откакто се показаха първите зъбки.
Виж целия пост
# 6
Аз започнах да им мия зъбите след годинката
Виж целия пост
# 7
Ние започнахме с миене на забките с първите две зъбчета. В началото беше на игра, но вече на 2 г. сама си иска.
Виж целия пост
# 8
След като пробиха и горните резци започнах да ги почиствам след хранене с памуче напоено с кислородна вода (по съвет на стоматолог).След годинка започнахме с четка за зъби.  grinning012
Виж целия пост
# 9
Започнах към 1 г.- имаше вече доста зъби- към 14-16. Първо няколко месеца с Ненедент със силиконов накрайник, а след това с четка. Сега сама си ги мие Peace
Виж целия пост
# 10
Започнах да ги мия, когато първите два пораснаха. Мия го по веднъж на ден, може би към годинката ще започна да ги мия сутрин и вечер.
Виж целия пост
# 11
Започнах да ги мия на 1г.и6м.-имаше 8 зъбчета.сега има 12 и много не иска да си ги мие,но поне веднъж на ден успявам да я залъжа.
Виж целия пост
# 12
Имаше такава тема Peace
Аз почнах да мия с появата на първото зъбче Mr. Green
Виж целия пост
# 13
От годинка, годинка и малко.
В началото на игра, сега като види някой да влиза в банята и все към четката сочи, може и по 10 пъти да си мие зъбите на ден, ако и се угажда Laughing
Виж целия пост
# 14
С появата на първото зъбче.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия