Сладкиш "Унгарски метър"

  • 4 473
  • 9
Някой знае ли рецептата?Преди години една позната го правеше,но аз така и не си записах рецептата.Сега нямам връзка с нея newsm78
Виж целия пост
# 1
Намерих това:http://mama.btv.bg/forum/viewtopic.php?t=5470
Виж целия пост
# 2
Това е рецептата по мой спомен.Ако ти се занимава препоръчвам да опиташ-разкошно е newsm10 newsm10
Виж целия пост
# 3
Занимава ми се и още как. Със сигурност ще го пробвам и ще пиша за резултата.  Wink
Виж целия пост
# 4
Заинтригувахте ме със заглавието (името на сладкиша)  Crazy
Прочетох и рецептатам, но мисе струва пипкаво, а аз съм по по-бързичките рецепти  Crazy
Виж целия пост
# 5
вече го направих-много вкусно стана само че следващия път ще увелича малко кремчето Simple Smile
Виж целия пост
# 6
И аз имам рецептата, правила съм я преди много години, споменът ми е, че беше вкусно, ама така и не съм го правила повече, благодаря,ч е ми го напомни. Трябва да го направя пак.
Виж целия пост
# 7
Звучи интересно, ще се пробва  Peace
Виж целия пост
# 8
някой няма ли снимка на сладкиша? 4е нещо не разбрах как се подреждат лентите за да стане метър?
Виж целия пост
# 9
не ми дойде на акъла да го снимам newsm78но накратко-като се изпече се реже на филийки около 1см и се подреждат една бяла,една кафява и така докато свършат,аз лично го правя на две парчета иначе става много дълго.След това се реже под силен диагонал
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия