Качествени ли са часовниците ТСМ?

  • 2 506
  • 13
Пускам темата,защото си харесах един часовник от тази марка,но се чудя колко са качествени,казаха,че е със стоманена верижка,т.е. няма да се изтърква,но все пак искам да получа повече информация... newsm78  ThinkingДоколкото разбрах са немска марка ,но искам да разбера дали тези,които ги ползват са наистина доволни от тях?Предварително Ви благодаря!  bouquet
Виж целия пост
# 1
Един от часовниците ми е точно на ТСМ - също е със стоманена верижка и малки цирконии около циферблата. Страхотен е! Peace
По принцип съм алергична към неблагородни метали, но от този нямам проблем .
Аз също бях скептична, когато ми го подариха, но се оказа много сполучлив избор.
Определено пак бих си купила. newsm10
Виж целия пост
# 2
Майка ми има часовник ТСМ и е много доволна, с него е вече 3години и не е мръднал. )))
Виж целия пост
# 3
Благодаря Ви за мненията,ще си го купя още утре... Peace Wink Party
Виж целия пост
# 4
Съпруга ми има часовник от 3-4г, не е мръднал, аз също има - екстра е Peace
Виж целия пост
# 5
Познавам хора, които имат такива и не се оплакват, освен, че не ги свалят от ръцете си.
Чувала съм, че били много добри. Peace
Виж целия пост
# 6
и аз имам приятелка,която е с часовник от ТСМ-носи го вече 3г и не е мръднал Peace
Виж целия пост
# 7
Имам часовник на ТСМ, с кожена каишка. РАботи си 2-3 години и му спря батерията , още не съм го занесла да я сменят. Иначе си е перфектен, не се е обелил, надраскал или нещо подобно. А го купих временно, уж докато си оправя любимия часовник, подарък от нашите, който изтървах в банята. Много съм небрежна по отношение на часовници.
Виж целия пост
# 8
Аз пък не знам какви са тези часовници на ТСМ.
Може ли снимка и цена .. Blush
Виж целия пост
# 9
Имам три, не са мръднали Peace
Виж целия пост
# 10
Аз също съм доволна, от две години имам и не ми е правил никакъв проблем
Виж целия пост
# 11
Аз пък не знам какви са тези часовници на ТСМ.
Може ли снимка и цена .. Blush


Снимка в момента нямам,този,който съм си харесала не е скъп-25 лв ...Дано да е качествен,но след като прочетох толкова положителни мнения не остана съмнение,че са качествени Wink благодаря Ви!   bouquet bouquet
Виж целия пост
# 12
Аз пък не знам какви са тези часовници на ТСМ.
Може ли снимка и цена .. Blush


Снимка в момента нямам,този,който съм си харесала не е скъп-25 лв ...Дано да е качествен,но след като прочетох толкова положителни мнения не остана съмнение,че са качествени Wink благодаря Ви!   bouquet bouquet

Изключително се съмнявам в качествата на часовник,който струва 25 лв.
Още повече,че тези часовноци ги продават в магазините от веригата Биг шоп newsm78
Виж целия пост
# 13
Изключително се съмнявам в качествата на часовник,който струва 25 лв.
Още повече,че тези часовноци ги продават в магазините от веригата Биг шоп newsm78
Е и? Не винаги качеството се определя от цената.
Имам два часовника на ТСМ, но единия ми е любим, защото е с дата и не го свалям вече 3-та година. Плюс това е и красив Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия